800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyCLUBHOTEL GOTZENS

Různorodá nabídka zimních sportů, dobré sněhové podmínky během celé zimy, 18 km od hlavního města Alp Innsbrucku s možností nákupů i večerní zábavy, skibus zdarma (platí i pro ubytované přímo v Innsbrucku), vhodné pro všechny věkové skupiny. Větší vzdálenost od ČR, menší středisko s menším množstvím sjezdovek a lanovek.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotel se nachází poblíž centra střediska Götzens. Městečko Götzens leží na krásné slunečné plošině přibližně 7km od Innsbrucku v nadmořské výšce cca 870m.

Vybavení

recepce, lobby, bar, kavárna, několik jídelních sálů, parkoviště. K relaxaci je možné zdarma využít krytý bazén 8×6m, saunu, páru, whirlpool, fitness. Hosté mohou využívat i ostatních služeb ve vedlejším hotelu Edelweiss (cca 200m). Dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

Služby za poplatek

WiFi připojení k internetu, solárium, masáže. Lze si připlatit nápojový balíček, který zahrnuje denně odpolední kávu, čaj, horkou čokoládu a zákusek, zmrzlinu pro děti (16.00–17.00), od 16.00do 22.00neomezené množství piva, vína a nealko nápojů.

Ubytování

2lůžkové pokoje a 2lůžkové pokoje s možností 1–2přistýlek pro dítě nebo dospělého mají telefon, SAT/TV, trezor, vanu nebo sprchu/WC, některé s balkonem. Apartmán pro 2–4osoby se skládá z ložnice a obývacího pokoje, kde je rozkládací pohovka, v některých apartmánech je k dizpozici i kuchyňské vybavení. Hotel disponuje celkem 55pokoji.

Skibus

250m od hotelu – u kostela

Lanovky

750m od lanovky, cca 6minut chůze, 5km lyžařská oblast Mutters

Strava

Snídaně:bufetové
Večeře:3chodová večeře s možností výběru hlavního jídla (servírovaná či bufetová večeře), salátový bufet

Počasí

Tyrolsko

19°C Polojasno

×