Recenze hotelů

Díky recenzím hotelů od našich klientů si můžete vybrat ubytovací zařízení zcela dle svých představ. Stačí si při výběru zájezdu po zvolení požadované destinace zobrazit detail hotelu a kliknout na záložku Recenze hotelu. Objeví se vám recenze od klientů, kteří byli v daném hotelu ubytovaní a mají tedy zkušenosti s kvalitou ubytování, úrovní služeb, chováním personálu apod.

Recenze

Hodnocení vychází ze webových stránek Trip Advisor, které se věnují cestování a turismu. Obsahují recenze a tipy, jež vkládají sami uživatelé stránek s osobní zkušeností s daným ubytovacím zařízením.

Pětka je nejlepší, jedna nejhorší

Díky možnosti číselného hodnocení je na první pohled jasné, jaké je celkové hodnocení hotelu. Navíc je možné "známkovat" i konkrétní aspekty ubytování jako např. cena/kvalita, pokoje, čistota a služby.

Trip Advisor logo

Přidejte vaše vlastní hodnocení

Pomozte našim ostatním klientům najít ten nejlepší hotel pro jejich dovolenou a přidejte vlastní hodnocení k vámi navštívenému ubytování. Stačí kliknout na záložku "Napsat recenzi" v detailu hotelu a vyplnit požadované informace. Pomůžete tím ostatním!

Vyberte si dovolenou již nyní v našem katalogu zájezdů do své vysněné destinace a hotelu.

Přečtěte si informace pro cestovatele.