800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL GLAVAS INN

Hodnocení:
9,5
z 10 na základě 1 recenze
Nádherně zelené pobřeží v zálivu Toronea odhaluje malé letovisko v kopcovitém terénu, kde se nachází tento rodinný hotel, jehož poloha ve svahu poskytuje hostům nádherné výhledy z pokojů, od bazénu a hlavně z venkovní terasy své restaurace. Pláž je vzdálena jen 50 m, je k ní přístup přímo od bazénu po mostě postaveném nad silnicí, poté venkovním výtahem, který sveze k betonové stezce vedoucí ke schodům, pod nimiž je organizovaná písčitá pláž se slunečníky a lehátky. Glavas Inn je ideálním místem pro pohodáře, které neodradí kopcovitý terén a několik schodů na pláž. Komplex je koncipován tak, aby silnice pod hotelem nerušila klid hostů uvnitř areálu. Hotel je již řadu let velmi oblíben německými turisty, věříme, že si toto místo zamilujete i vy. Od letiště je hotel vzdálen 65 km, nejbližší nákupní možnosti jsou 1 km, další letovisko Gerakini je vzdálené cca 1,5 km, vesnice Psakoudia cca 1 km, Metamorfosi cca 9 km. Autobusová zastávka je od hotelu jen 15 m.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

nádherně zelené pobřeží v zálivu Toronea odhaluje malé letovisko v kopcovitém terénu, kde se nachází tento rodinný hotel, jehož poloha ve svahu poskytuje hostům nádherné výhledy z pokojů, od bazénu a hlavně z venkovní terasy své restaurace. Pláž je vzdálena jen 50 m, je k ní přístup přímo od bazénu po mostě postaveném nad silnicí, poté venkovním výtahem, který sveze k betonové stezce vedoucí ke schodům, pod nimiž je organizovaná písčitá pláž se slunečníky a lehátky. Glavas Inn je ideálním místem pro pohodáře, které neodradí kopcovitý terén a několik schodů na pláž. Komplex je koncipován tak, aby silnice pod hotelem nerušila klid hostů uvnitř areálu. Hotel je již řadu let velmi oblíben německými turisty, věříme, že si toto místo zamilujete i vy. Od letiště je hotel vzdálen 65 km, nejbližší nákupní možnosti jsou 1 km, další letovisko Gerakini je vzdálené cca 1,5 km, vesnice Psakoudia cca 1 km, Metamorfosi cca 9 km. Autobusová zastávka je od hotelu jen 15 m.

Vybavení

recepce se směnárnou a s trezory, WiFi, restaurace s panoramatickou venkovní terasou, zahrada, bar u bazénu, venkovní bazén s vířivkou, dětský bazén, lehátka a slunečníky.

Služby za poplatek

trezor, pronájem motorek a aut, lehátka a slunečníky na pláži.

Ubytování

pečlivě vedený hotel s celkem 71 pokoji rozmístěnými v několika menších budovách, v zahradě a ve svahu, nabízí pohodlné ubytování v nedávno renovovaných standardních dvoulůžkových pokojích s možností jedné přistýlky pro dítě nebo dospělou osobu, dále v prostorných pokojích, ve kterých je možné ubytovat až 4 osoby. Část pro děti je částečně oddělena od hlavní ložnice. Všechny pokoje jsou pohodlně zařízeny a vybaveny koupelnou s WC (sprcha), klimatizací, SAT/TV, miniledničkou, vysoušečem vlasů, telefonem a balkonem či terasou. Dětská postýlka je na vyžádání zdarma.

Pro děti

dětský bazén, dětské hřiště

Náš názor

Pestré barvy a rozmanitost okolní krajiny, krásné koupání v průzračném moři, slunění na hezké písčité pláži, chutné a typicky řecké jídlo připravované za osobní asistence majitelů, domácí a přátelská atmosféra, to vše jsou výhody a pozitiva tohoto hotelu a samozřejmě velmi příznivá cena. Poloha hotelu vybízí k půjčení auta či motorky.

Strava

Snídaně:bufetové
Obědy:bufetové
Večeře:bufetové
All inclusive:plná penze formou bufetu v hlavní restauraci, alkoholické (točené pivo, víno, ouzo) a nealkoholické nápoje podávány mezi 11.00 až 23.00, ledová káva (frapé) od 11.00 do 16.00 a od 17.30 do 19.00, odpolední káva (filtrovaná) se zákusky a koláči od 16.00 do 17.30, zmrzlina pro děti od 12.00 do 17.30, balená minerální voda, připojení WiFi, lehátka a slunečníky u bazénu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 1,5 km
vzdálenost od Letiště: 65 km
Nákupní možnosti: 1 km

Recenze

9,5
7. červen 2013 / Iveta Micalová

Skvělá dovolená

Chalkidiki stojí zato navštívit. Krásná příroda, teploučké moře, nádherné pláže.

Celá recenze >
×