800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PHILOXENIA

Hezký rodinný hotel pro klidnou dovolenou. Velmi oblíbený mezi horolezci z celé Evropy. Nad hotelem se nacházejí nejzajímavější lezecké stěny.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Doporučení

Hezký rodinný hotel pro klidnou dovolenou. Velmi oblíbený mezi horolezci z celé Evropy. Nad hotelem se nacházejí nejzajímavější lezecké stěny.

Pláž

Směrem na Emporio se nachází malá přírodní písečno-oblázková pláž cca 400m od hotelu. Ve vzdálenosti cca 700 m od letoviska Massouri najdete rozsáhle, široké pláže se slunečníky a lehátky.

Poloha

Hotel, obklopený vrcholky hor Kalymnosu, které jsou vyhledávané horolezci leží v oblasti Armeos cca 6km od letiště a od centra letoviska cca 500m. Do areálu hotelu vstoupíte přes malou železnou branku, kterou lemuje sluneční terasa s posezením s krásným výhledem na hory, moře a ostrov Telendos. Odtud pozorovat romantický západ slunce. Hotel leží cca 400m od malé přírodní písečno-oblázkové pláže.

Strava

Snídaně. Rozšířené kontinentální formou bufetu.

Ubytování

Hotelové pokoje nebo studia mají velké balkony s přímým nebo bočním výhledem na moře, vlastní sociální zařízení (vana, WC), telefon, TV a klimatizaci. Studia mají navíc menší kuchyňský kout se základním nádobím, malým vařičem a lednicí.Dětská postýlka na vyžádání.

Vybavení

Hotel má k dispozici vstupní halu s recepcí, Wi-fi připojení ve veřejných prostorách, trezory u recepce, snídaňovou restauraci, TV místnost, terasu s pohodlým posezením, venkovní bazén (slunečníky a lehátka zdarma).

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 500 m
vzdálenost od Letiště: 6 km

Počasí

Kalymnos

17°C Jasno

×