800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL GALINI

Vilka je postavena velmi blízko zálivu Potali na jih od centra vesničky Lefkos. Nejbližší taverna je vzdálena jen pár minut a malý obchod asi 100 m. Krásná rozlehlá pláž Potali je v dosahu pohodlnou chůzí asi za 2 minuty. Na pláži si můžete pronajmout lehátka a slunečníky. Do centra vesničky Lefkos a k pláži Gialou Chorafi se můžete dostat pohodlnou chůzí asi za 20 minut. Vilka je obrostlá stále kvetoucí bouganvilií.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

vilka je postavena velmi blízko zálivu Potali na jih od centra vesničky Lefkos. Nejbližší taverna je vzdálena jen pár minut a malý obchod asi 100 m. Krásná rozlehlá pláž Potali je v dosahu pohodlnou chůzí asi za 2 minuty. Na pláži si můžete pronajmout lehátka a slunečníky. Do centra vesničky Lefkos a k pláži Gialou Chorafi se můžete dostat pohodlnou chůzí asi za 20 minut. Vilka je obrostlá stále kvetoucí bouganvilií.

Informace o ubytování

2-3 lůžka bez stravování - možnost dokoupení snídaní a večeří (taverna Blue Swan)

Ubytování

jednopatrová vilka má prostorná studia v prvním patře a přízemí. Studia v přízemí mají dostatečně velké zastíněné balkóny a studia v prvním patře mají balkóny zastíněné pergolou s pnoucími rostlinami. Ze všech studií je krásný výhled na moře. Studia mají dvě lůžka a možnost přistýlky a jsou vybavena sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), sejfem (za příplatek) a klimatizací (za příplatek).

Shrnutí

ubytování s vynikající polohou, v klidném prostředí a velmi blízko krásného koupání.

Vzdálenosti

od pláže: cca 120 m. od centra Lefkos: cca 1,5 km.

Příplatky

snídaně: 170 Kč/den; dítě do 12 let: 90 Kč/den (taverna Blue Swan) večeře: 350 Kč/den; dítě do 12 let: 200 Kč/den (taverna Blue Swan) klimatizace: cca 7 EUR/den (platba na místě) 1lůžkové studio: 400 Kč/den (zájezdy na 10 nebo 11 nocí), 500 Kč/den (zájezdy na 7 nocí)

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 1,5 km
Nákupní možnosti: 100 m
×