800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL GALINI

Vilka je postavena velmi blízko zálivu Potali na jih od centra vesničky Lefkos. Nejbližší taverna je vzdálena jen pár minut a malý obchod asi 100 m. Krásná rozlehlá pláž Potali je v dosahu pohodlnou chůzí asi za 2 minuty. Na pláži si můžete pronajmout lehátka a slunečníky. Do centra vesničky Lefkos a k pláži Gialou Chorafi se můžete dostat pohodlnou chůzí asi za 20 minut. Vilka je obrostlá stále kvetoucí bouganvilií.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

vilka je postavena velmi blízko zálivu Potali na jih od centra vesničky Lefkos. Nejbližší taverna je vzdálena jen pár minut a malý obchod asi 100 m. Krásná rozlehlá pláž Potali je v dosahu pohodlnou chůzí asi za 2 minuty. Na pláži si můžete pronajmout lehátka a slunečníky. Do centra vesničky Lefkos a k pláži Gialou Chorafi se můžete dostat pohodlnou chůzí asi za 20 minut. Vilka je obrostlá stále kvetoucí bouganvilií.

Informace o ubytování

2-3 lůžka bez stravování - možnost dokoupení snídaní a večeří (taverna Blue Swan)

Ubytování

jednopatrová vilka má prostorná studia v prvním patře a přízemí. Studia v přízemí mají dostatečně velké zastíněné balkóny a studia v prvním patře mají balkóny zastíněné pergolou s pnoucími rostlinami. Ze všech studií je krásný výhled na moře. Studia mají dvě lůžka a možnost přistýlky a jsou vybavena sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), sejfem (za příplatek) a klimatizací (za příplatek).

Shrnutí

ubytování s vynikající polohou, v klidném prostředí a velmi blízko krásného koupání.

Vzdálenosti

od pláže: cca 120 m. od centra Lefkos: cca 1,5 km.

Příplatky

snídaně: 170 Kč/den; dítě do 12 let: 90 Kč/den (taverna Blue Swan) večeře: 350 Kč/den; dítě do 12 let: 200 Kč/den (taverna Blue Swan) klimatizace: cca 7 EUR/den (platba na místě) 1lůžkové studio: 400 Kč/den (zájezdy na 10 nebo 11 nocí), 500 Kč/den (zájezdy na 7 nocí)

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 1,5 km
Nákupní možnosti: 100 m

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL WHITE CASTLE

HOTEL WHITE CASTLE

Řecko, Karpathos, Lefkos

Cena od: 13 550 Kč

Pro skupinu:

HOTEL PLIADES

HOTEL PLIADES

Řecko, Karpathos, Lefkos

Cena od: 13 990 Kč

Pro skupinu:

HOTEL SEA MELODY

HOTEL SEA MELODY

Řecko, Karpathos, Lefkos

Cena od: 14 751 Kč

Pro skupinu:

HOTEL BLUE HORIZON

HOTEL BLUE HORIZON

Řecko, Karpathos, Lefkos

Cena od: 13 790 Kč

Pro skupinu: