800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL OLIVE TREE

již rezervován 22 x

  • Pláž cca 100 m od hotelu

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Olive Tree hotel je situovaný uprostřed zeleně v srdci jednoho z nejkrásnějších a nejžádanejších středisek Agios Nikitas, stranou od hlavní rušné cesty vedoucí k moři. Dům leží v mírném svahu přibližně 100 m od menší písečně štěrkové pláže s pozvolným vstupem a nádherně čisté tyrkysové vody Iónského moře. Nedaleko městečka naleznete řadu dalších menších pláží a zákoutí, z nichž některé nabízí naprosté soukromí. Přes kopec leží vyhlášená pláž Milos (700 m), kam se dostanete pěšky (cca 20 minut) nebo autem/motorkou. Za návštěvu rozhodně stojí i velice oblíbená pláž Pefkoulia (1 km). Centrum městečka plné krámků, barů a restaurací leží necelých 100m od hotelu. Do hlavního města Lefkasu (12 km) je zajištěno spojení pravidelnou autobusovou dopravou. Letiště v Preveze je vzdálené 33 km a cesta trvá okolo 45 minut.

Vybavení hotelu

Rodinný aparthotel hotel Olive Ttree leží ve svahu je vybaven menší vstupní halou s recepcí. Součástí této haly je i menší bar (10-23 hodin). K hotelu patří i menší restaurace kde se servírují snídaně (8-10:30 hodin). Možnost příjemného posezení na venkovní zelení zarostlé terase, kde se pořádají 1 x týdně v hlavní sezóně řecké večery. Celkem je zde 22 dvou i třílůžkových pokojů a 4 dvouložnicové apartmány s privátní terasou či malebnou předzahrádkou. Některé pokoje nabízí nádherný výhled na letovisko jakoby sevřené v údolí plném cypřišů a olivových stromů ukončené blankytně modrým zálivem. Jde o velmi romantické místo u jedné z nejkrásnějších pláží ostrova, nabízející nezapomenutelné západy slunce, klid a pohodu stranou rušných letovisek.

Vybavení pokoje

ubytování je zajištěno ve dvoulůžkových pokojích s přistýlkou nebo ve dvouložnicových apartmánech. Všechny jsou vybaveny vlastním příslušenstvím se sprchou, menší ledničkou, individuální klimatizací, SAT-TV, balkonem nebo terasou. Ve většině pokojů je funkční Wi-Fi připojení na internet, které jinak můžete využít i v loby. Ceny jedno i dvouložnicových apartmánů na vyžádaní.

Strava

velice chutné a domácí stravování v partnerské restauraci (3min chůze) formou a la carte menu dle vlastního výběru.

Náš názor

Velice žádané ubytování v jediném středisku na západní části ostrova. Jde o velice romantické místo odkud se snadno dostanete na další Bohy milované pláže jako je Egremni (25 km), Kathisma (4.5 km), Porto Katsiki (31 km ) či do malebného hlavního města s nedalekou pláží plnou pobořených větrných mlýnů a ráje surfařů. Všude kolem na Vás čekají dechberoucí výhledy na rozeklanou krajinu, neskutečně tyrkysové moře a bělostné pláže. Právem můžete řící, že jste navštívili jedno z nejkrásnějších míst Řecka. Západní pobřeží je téměř bez hotelů a apartmánů, jde o přírodní rezervaci a Agios Nikitas je jedinou vyjímkou.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 100 m
Nákupní možnosti: 100 m

Počasí

Lefkada

23°C Skoro jasno

Podobné hotely v této lokalitě

VILA ARGO

VILA ARGO

Řecko, Lefkada, Agios Nikitas

Cena od: 10 782 Kč

Pro skupinu:

HOTEL KALYPSO
8,5

HOTEL KALYPSO

Řecko, Lefkada, Agios Nikitas

Cena od: 10 690 Kč

Pro skupinu:

APARTMÁNOVÝ DŮM MILIA

APARTMÁNOVÝ DŮM MILIA

Řecko, Lefkada, Agios Nikitas

Cena od: 10 490 Kč

Pro skupinu:

HOTEL AGIOS NIKITAS

HOTEL AGIOS NIKITAS

Řecko, Lefkada, Agios Nikitas

Cena od: 9 490 Kč

Pro skupinu: