800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PEGASOS

"menší třípatrový hotel s rodinnou atmosférou se nachází v zeleni v klidném prostředí letoviska, ve vzdálenosti cca 150m od centra střediska, kde je několik obchodů a taveren. Rybářský přístav je cca 50m a pláž s malými oblázky je k dosažení přes silnici, cca 120m. Jako tip na výlet doporučujeme navštívit známý les Skaron a klášter Sv. Otců, které se nacházejí v kopci nad hotelem. "

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

menší třípatrový hotel s rodinnou atmosférou se nachází v zeleni v klidném prostředí letoviska, ve vzdálenosti cca 150m od centra střediska, kde je několik obchodů a taveren. Rybářský přístav je cca 50m a pláž s malými oblázky je k dosažení přes silnici, cca 120m. Jako tip na výlet doporučujeme navštívit známý les Skaron a klášter Sv. Otců, které se nacházejí v kopci nad hotelem.

Ubytování

v hotelu je celkem 28 pokojů (2lůžkových s možností jedné přistýlky (bývá obvykle pevné lůžko) a pokoje pro rodiny, kde je navíc přistýlka pro 4. osobu nebo palanda pro děti). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, klimatizací, telefonem, fénem, rádiem, TV se satelitním příjmem, chladničkou, trezorem a balkónem nebo terasou s výhledem do zahrady, na letovisko, do vnitrozemí a na les nebo bočním výhledem na moře. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Vybavení

recepce, salónek s TV se satelitním příjmem, vnitřní restaurace, vnitřní bar a snackbar, výtah, zahrada.

Stravování

formou polopenze. Snídaně formou bufetu. Večeře – předkrmy, salát a dezerty (ovoce nebo zákusek) formou bufetu. Hlavní chod se vybírá den předem obvykle ze tří možností.

Sport a zábava

je možné využívat po předchozí domluvě bazény v okolních hotelích, vhodné jsou procházky do okolí a individuální návštěva střediska Nidri a hlavního města. Hotel nabízí pro naše hosty zdarma možnost zapůjčení slunečníků a lehátek na pláž.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 100 m
vzdálenost od Letiště: 29 km
Nákupní možnosti: 100 m

Počasí

Lefkada

23°C Skoro jasno

×