800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LEONIDAS

Dvě pěkné bílé vilky stojí v mírném svahu, v nejkrásnější části městečka Vassiliki na ostrově Lefkada, v blízkosti malých oblázkových pláží. Vilky jsou spojeny malým dvorkem s květinami. Do centra Vassiliki se dostanete ani ne za 7 minut. Dům s květinami je velice pečlivě udržován a působí velmi příjemně.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

dvě pěkné bílé vilky stojí v mírném svahu, v nejkrásnější části letoviska Vassiliki na ostrově Lefkada, v blízkosti malých oblázkových pláží. Vilky jsou spojeny malým dvorkem s květinami. Do centra Vassiliki se dostanete ani ne za 7 minut. Dům s květinami je velice pečlivě udržován a působí velmi příjemně.

Informace o ubytování

2-3 lůžka bez stravování

Ubytování

studia lze ve všech případech obsadit i tříčlennou rodinou. V každém studiu je jedna manželská postel a jedno další lůžko. Všechna studia kromě jednoho mají výhled nebo alespoň částečný boční výhled na moře, nejkrásnější výhled je ze dvou studií ve zvýšeném přízemí v budově v popředí. V prvním patře této budovy bydlí majitelé. Studia jsou vybavena sprchou, WC, balkónem, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizací (za příplatek) a Wi-Fi (zdarma).

Shrnutí

velmi dobrá poloha a vzorné služby majitelů bydlících v domě jsou velkou předností tohoto ubytování.

Vzdálenosti

od malých komorních pláží: cca 60 m. od pláže Agiofilli: cca 2 km. od centra Vassiliki: cca 350 m.

Příplatky

1lůžkové studio: 400 Kč/noc klimatizace: cca 5 EUR/noc (platba na místě) dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 350 m

Počasí

Lefkada

15°C Skoro jasno

×