800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILLA AFRODITI

Velmi moderní a příjemný hotel s krásným interiérem a perfektně udržovanou zahradou se nachází na klidném místě a je vhodný i pro náročnější klienty.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

menší hotel rodinného typu leží v hezké zahradě ve vzdálenosti cca 3 km od hlavního města ostrova Myrina. Vzdálenost od letiště ve Varos je cca 25 km. Nejbližší nákupní možnosti se nacházejí ve vzdálenosti cca 1 km od hotelu, restaurace a taverny se nacházejí cca 500 m od hotelu. Velmi pěkná písečná pláž Plati Beach je vzdálena od hotelu cca 300 m, přístup na pláž je po vedlejší cestě. Slunečníky a lehátka jsou na pláži zdarma (nutná konzumace v místní restauraci).

Vybavení

v hotelu je vstupní hala s recepcí (internetové připojení WiFi zdarma), restaurace s terasou a bar, bazén. Slunečníky a lehátka jsou u bazénu zdarma.

Ubytování

velmi pěkné klimatizované pokoje jsou velice příjemně a moderně zařízené. Pokoje mají koupelnu s vanou či sprchovým koutem a WC, TV/SAT, ledničku. Rodinné pokoje jsou za příplatek.

Náš názor

Příjemný, menší hotel, ležící v hezké zahradě, je oblíbený především díky komfortnímu ubytování a klidné rodinné atmosféře. Hotel je vhodný především pro dospělé klienty.

Strava

Snídaně:bufetové

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 25 km
Nákupní možnosti: 1 km

Počasí

Limnos

13°C Mlha

×