Vyberte zemi
18.05–17.07.2021

Naši klienti radí: potřebujete v Řecku klimatizaci?

Klimatizace na Kosu v říjnu

"Klimatizaci jsme nevyužili, jelikož v říjnu už noci na Kosu nejsou tak horké, takže se dá v klidu spát. Stačí jen ochranná síť proti hmyzu a můžete mít otevřené balkonové dveře."

Autor: Veronika Vodseďálková, navštíveno 10/2008

Klimatizace na Chalkidiki v červnu

"Na Chalkidiki jsem byla v polovině června roku 2009. Jelikož je tato část Řecka výš než ostrovy, tak je tam i chladněji. Tudíž přes noc jsme klimatizaci nepotřebovali. Samozřejmě přes den tam je vedro."

Autor: Veronika Vodseďálková, navštíveno 06/2009

Klimatizace na Rhodosu na začátku září

"Na Rhodosu jsme byli na začátku září. Přesto tam samozřejmě bylo strašné vedro, a to i přes noc, takže si nedovedu moc dobře představit, že bychom fungovali bez klimatizace! Hotel byl dobře zařízený, měl i speciální síť proti hmyzu."

Autor: Veronika Vodseďálková, navštíveno 09/2011

Klimatizace na Zakynthosu na začátku září

"Jelikož jsme byli na Zakynthosu první týden v září, kde sice přes den bylo hrozné vedro, ale večer a přes noc začínalo i foukat, takže když jste seděli na pláži, tak to bylo na lehký svetřík. Za sebe říkám, že klimatizace nebyla potřeba, protože přes den jsme stejně někde jezdili, takže na pokoji jsme byli jen na noc."

Autor: Veronika Vodseďálková, navštíveno 09/2012

Pojeďte s námi do Řecka

I lidé, které nejsou milovníky vedra, s námi mohou jet na dovolenou do Řecka. Mimo hlavní sezonu zde nejsou dny tak horké a jak píší naši klienti, dají se vydržet i bez klimatizace.

Podívejte se na další zkušenosti a zážitky našich klientů z Řecka nebo si prohlédněte všechny zážitky klientů z dovolené.