800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Rozpis ceny

Slevy na dovolenou

Hledáte výhodnou dovolenou se slevou? Nabízíme Vám nejatraktivnější slevy na zájezdy do celého světa na jednom místě! Vybírejte si z bohaté nabídky slev, které Vás zajímají. U nás naleznete slevy určené pro rodiny s dětmi, seniory či novomanžele, slevy za včasnou rezervaci, akce děti zdarma, slevy na plavby lodí nebo poznávací zájezdy. Užijte si dovolenou výhodně!

Nabídka akci a slev pro vaši dovolenou:

Zájezdy first minute mají nejlepší ceny a celou řadu výhod. Získejte odměny za včasný nákup dovolené – dítě ZDARMA, garanci nejlepší ceny na trhu, nebo výrazné slevy z katalogových cen. Vybírejte z toho nejlepšího z nabídek desítek cestovních kanceláří.

Sleva za včasný nákup ve výši až 3%

First minute

Rodina a slevy pro dětiRodina a slevy pro děti

Prohlédnout kompletní nabídku

U nás si dovolenou vybere každá rodina. Využijte speciálních nabídek s dětmi ZDARMA, nebo zájezdů s rodinnou slevou. U vybraných hotelů můžete ušetřit i přes dvacet tisíc na osobu. Láká vás Turecko? Pro rok 2014 mají rodiny slevy až 25 %.

Sleva za včasný nákup ve výši až 3%

Rodina a slevy pro děti

Na eTravel najdete celou řadu nabídek s cenovým zvýhodněním pro seniory. A to jak zájezdy k moři a do exotických destinací, tak i pobyty na horách.

Sleva za včasný nákup ve výši až 3%

Slevy pro seniory

Hledáte speciální akce a zvýhodněné nabídky pro jednotlivé hotely, či destinace? Podívejte se na naši pestrou nabídku. U nás naleznete i 5* resorty s výraznou slevou, nebo speciální ceny pro plavby a poznávací zájezdy.

Celoroční sleva ve výši až 8%

Další slevy a akce