800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Rozpis ceny

Slevy na dovolenou

Hledáte výhodnou dovolenou se slevou? Nabízíme Vám nejatraktivnější slevy na zájezdy do celého světa na jednom místě! Vybírejte si z bohaté nabídky slev, které Vás zajímají. U nás naleznete slevy určené pro rodiny s dětmi, seniory či novomanžele, slevy za včasnou rezervaci, akce děti zdarma, slevy na plavby lodí nebo poznávací zájezdy. Užijte si dovolenou výhodně!

Nabídka akci a slev pro vaši dovolenou:

Zájezdy first minute mají nejlepší ceny a celou řadu výhod. Získejte odměny za včasný nákup dovolené – dítě ZDARMA, garanci nejlepší ceny na trhu, nebo výrazné slevy z katalogových cen. Vybírejte z toho nejlepšího z nabídek desítek cestovních kanceláří.

Zimní dovolená na lyžích se slevou až 2%

Na letní dovolenou se slevou až 10%

V zimě k moři a za exotikou se slevou až 12%

First minute

Rodina a slevy pro dětiRodina a slevy pro děti

Prohlédnout kompletní nabídku

U nás si dovolenou vybere každá rodina. Využijte speciálních nabídek s dětmi ZDARMA, nebo zájezdů s rodinnou slevou. U vybraných hotelů můžete ušetřit i přes dvacet tisíc na osobu. Láká vás Turecko? Pro rok 2014 mají rodiny slevy až 25 %.

Na letní dovolenou se slevou až 10%

V zimě k moři a za exotikou se slevou až 12%

Rodina a slevy pro děti

Na eTravel najdete celou řadu nabídek s cenovým zvýhodněním pro seniory. A to jak zájezdy k moři a do exotických destinací, tak i pobyty na horách.

Na letní dovolenou se slevou až 10%

Slevy pro seniory

Lyžaři mohou za včasný nákup využít procentuálních slev. Výše závisí vždy na nabídce jednotlivých cestovních kanceláří. Vždy ale platí, že čím dříve zájezd rezervujete, tím větší slevu budete mít.

Zimní dovolená na lyžích se slevou až 2%

Lyže a skipasy
×