800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Rozpis ceny

Slevy na dovolenou

Hledáte výhodnou dovolenou se slevou? Nabízíme Vám nejatraktivnější slevy na zájezdy do celého světa na jednom místě! Vybírejte si z bohaté nabídky slev, které Vás zajímají. U nás naleznete slevy určené pro rodiny s dětmi, seniory či novomanžele, slevy za včasnou rezervaci, akce děti zdarma, slevy na plavby lodí nebo poznávací zájezdy. Užijte si dovolenou výhodně!

Nabídka akci a slev pro vaši dovolenou:

Zájezdy first minute mají nejlepší ceny a celou řadu výhod. Získejte odměny za včasný nákup dovolené – dítě ZDARMA, garanci nejlepší ceny na trhu, nebo výrazné slevy z katalogových cen. Vybírejte z toho nejlepšího z nabídek desítek cestovních kanceláří.

Zimní dovolená u moře se slevou až 14 900 Kč pro každou dospělou osobu nebo 1 dítě ZCELA ZDARMA

Zimní dovolená na lyžích se slevou až 12%

Exotická dovolená 2017/2018

First minute

Rodina a slevy pro dětiRodina a slevy pro děti

Prohlédnout kompletní nabídku

U nás si dovolenou vybere každá rodina. Využijte speciálních nabídek s dětmi ZDARMA, nebo zájezdů s rodinnou slevou. U vybraných hotelů můžete ušetřit i přes dvacet tisíc na osobu. Láká vás Turecko? Pro rok 2014 mají rodiny slevy až 25 %.

Zimní dovolená u moře se slevou až 14 900 Kč pro každou dospělou osobu nebo 1 dítě ZCELA ZDARMA

Exotická dovolená 2017/2018

Rodina a slevy pro děti

Lyžaři mohou za včasný nákup využít procentuálních slev. Výše závisí vždy na nabídce jednotlivých cestovních kanceláří. Vždy ale platí, že čím dříve zájezd rezervujete, tím větší slevu budete mít.

Zimní dovolená na lyžích se slevou až 12%

Lyže a skipasy

Hledáte speciální akce a zvýhodněné nabídky pro jednotlivé hotely, či destinace? Podívejte se na naši pestrou nabídku. U nás naleznete i 5* resorty s výraznou slevou, nebo speciální ceny pro plavby a poznávací zájezdy.

Celoroční sleva ve výši až 8%

Další slevy a akce
×