Slevy na dovolenou 

Hledáte výhodnou dovolenou se slevou? U nás najdete nejlepší slevy na zájezdy do celého světa na jednom místě. Vyberte si z naší bohaté nabídky výhodné dovolené. Připravili jsme pro vás stále oblíbenější first minute dovolenou se slevami za včasnou rezervaci, pobyty pro rodiny se speciálními dětskými cenami či dětmi zdarma i dovolenou pro páry. Nabízíme také slevy na plavby lodí a poznávací zájezdy. Dovolená s eTravel se vyplatí.

First minute

Zájezdy first minute se nabízejí za nejlepší ceny a současně s celou řadou výhod. Získejte odměny za včasný nákup dovolené – dítě ZDARMA, garanci nejlepší ceny na trhu, nebo výrazné slevy z katalogových cen. Vybírejte z toho nejlepšího z nabídek desítek cestovních kanceláří.

Nabídka výhodné letní dovolené

First minute zájezdy se slevou

Rodiny

U nás si dovolenou vybere každá rodina. Využijte speciálních nabídek s dětmi ZDARMA, nebo zájezdů s rodinnou slevou. U vybraných hotelů ušetříte i tisíce korun na osobu.

Speciální rodinné hotely se slevou

Slevy pro seniory

Na eTravel najdete celou řadu nabídek s cenovým zvýhodněním pro seniory. A to jak zájezdy k moři a do exotických destinací, tak i pobyty na horách.

Také senioři s námi cestují s vysokou slevou

Lyžování & skipasy

Pro lyžaře máme připravenou nabídku výhodné zimní dovolené autobusem i vlastní dopravou. Nečekejte na sníh a vyberte si z nejoblíbenějších lyžarských zájezdů s předstihem v rámci first minute. K dispozici jsou nabídky pro děti ZDARMA nebo se skipasy v ceně.

Lyžařské zájezdy se zvýhodněným skipasem nebou slevou

Další slevy a akce

Zajímají vás speciální akce a zvýhodněné nabídky pro jednotlivé hotely či destinace? Prohlédněte si naši nabídku, kde najdete i 5* resorty s výraznou slevou nebo speciální ceny plavebpoznávacích zájezdů.