800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY LENKA

Nově otevřený apartmánový dům se nachází v klidné části města, asi 10 minut od hlavního vchodu do areálu termálního koupaliště Corvinus.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Parkování

V areálu ubytovacího zařízení, bez poplatku

Poloha

Nově otevřený apartmánový dům se nachází v klidné části města, asi 10 minut od hlavního vchodu do areálu termálního koupaliště Corvinus.

Stravování

V ceně pobytu není zahrnuto stravování. Možnost vlastního vaření, obchod s potravinami cca500 m, nebo restaurace cca200 m, případně  rychlé občerstvení v areálu termálního koupaliště.

Vybavení

Hostům je k dispozici velká, uzavřená zahrada, venkovní gril, letní altán,  rekreační bazén, dětský koutek, pískoviště a  hřiště pro děti. Celý areál je střežen kamerovým systémem. Vstup do areálu zahrady a do  pokojů je možný z bezpečnostních důvodů jen na elektronické karty.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje (u některých možnost přistýlky)  nebo v apartmány pro 2-4 osoby. Pokoje i apartmány jsou moderně vybaveny, vlastní sociální zařízení se sprchou, vlastní kuchyňka se základním nádobím,  lednička, vařič,  balkon nebo terasa, LCD TV, rádio, WiFi připojení na internet,  klimatizace. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Počasí

Trnavský kraj

12°C Oblačno

×