Zobrazit všechny nabídky
Slovensko | Velký Meder

PENZION & CAFFE TARA

  Poloha a popis

  Poloha

  V městečku Velký Meder, v centrální části Poddunajské nížiny, asi 12 km od Dunaje a 30 km od maďarských lázní Győr. Penzion je situován v bezprostřední blízkosti areálu termálního koupaliště, v centru obce Velký Meder.

  Informace k cenám

  Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme na webu CK Čedok nebo v příslušném katalogu/ceníku.

  Středisko

  Velký Meder

  Vybavení

  Penzion poskytuje ubytování apartmánového typu, v přízemí budovy je kavárnička určená k rychlému občerstvení. Stravovací a wellness služby v areálu termálního koupaliště nebo v blízkém hotelu Orchidea.

  Ubytování

  Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, jeden apartmán pro 4 osoby, všechny pokoje mají zařízenou kuchyňku s ledničkou, koupelna se sprchovým koutem, WC, vysoušeč vlasů, kabelová TV, připojení na internet, velký balkon.

  Stravování

  V ceně pobytu není zahrnuto, možnost přípravy pokrmů ve vlastní kuchyňce, nebo restaurace v blízkosti penzionu.

  Parkování

  Vyhrazené, nehlídané parkoviště u objektu za poplatek.

  Tipy pro správnou volbu

  - v blízkosti thermal parku - příjemné ubytování které zaručuje soukromí

  Počasí