800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PEZ ESPADA

Větší hotelový komplex s příjemnou atmosférou a atraktivním umístěním se nachází v klidnější části střediska v oblasti Carihuela, přímo u pláže a dlouhé promenády s obchůdky, restauracemi a plážovými bary. Obchodní centrum, kam lze dojet autobusem, je vzdáleno cca2 km. Atraktivní centrum Puerto Marina je vzdáleno cca 5 minut chůze.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Větší hotelový komplex s příjemnou atmosférou a atraktivním umístěním se nachází v klidnější části střediska v oblasti Carihuela, přímo u pláže a dlouhé promenády s obchůdky, restauracemi a plážovými bary. Obchodní centrum, kam lze dojet autobusem, je vzdáleno cca 2 km. Atraktivní centrum Puerto Marina je vzdáleno cca 5 minut chůze.

Středisko

Torremolinos

Vybavení hotelu

Recepce, výtahy, prostorná restaurace, bar na recepci a u bazénu, internet (za poplatek), WI-FI zdarma na recepci, obchody se suvenýry, kadeřnictví, konferenční sál. V krásné hotelové zahradě se nacházejí dva bazény s terasou s lehátky a slunečníky zdarma, dětský bazén, vnitřní bazén.

Pokoje

Pěkné standardní pokoje s příslušenstvím a s možností až dvou přistýlek pro děti jsou vybaveny telefonem, klimatizací, fénem, SAT TV, ledničkou a trezorem (oboje za poplatek) a balkonem s výhledem na mořskou stranu, na bazén, do zahrady nebo do okolí. Na vyžádání a za příplatek lze zajistit pokoje s přímým výhledem na moře.

Stravování

Polopenze bufetovým způsobem s bohatým výběrem jídel.

Sport a zábava

Minigolf, sauna a masáže (vše za poplatek), animační programy pro děti i dospělé.

Pláž

Pěkná, široká a dlouhá písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo před hotelem, je oddělena pouze pobřežní promenádou. Možnost pronajmutí lehátek a slunečníků (za poplatek).

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 2 km
Nákupní možnosti: 2 km

Počasí

Andalusie

32°C Jasno

×