800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Rozpis ceny

Valencie: půvabné město plné památek a oslav

Valencie: půvabné město plné památek a oslav
od 14 190 Kč za

Valencie, která leží na oblíbeném pobřeží Costa del Azahar, je v posledních letech vyhledávanou turistickou zastávkou. Centrum historického města se může pyšnit mnoha památkami, z nichž některé jsou zapsány na seznam UNESCO.

Město, které s grácií spojuje historii a moderní kulturu

Nejstarší a jednou z nejvíce navštěvovaných valencijských památek je místní katedrála. Jelikož byla budována v průběhu několika století, její architektura nese prvky baroka, romantismu i neoklasicismu. Dalším turisticky zajímavým bodem je Llotja de la Seda neboli Hedvábný trh, který je zapsaný na seznam UNESCO. Na tomto místě se po dlouhá léta obchodovalo s cenným hedvábím. Symbolem současné Valencie se stal komplex Ciutat de les Arts i les Ciènces, tzv. Město umění a vědy. V těchto moderních budovách naleznete například operu, muzeum či planetárium.

Valencie i její okolí žije v tempu temperamentního Španělska

Oblast Valencie je známá také díky místnímu folkloru a tradicím. Mnoho turistů se sem vydává se záměrem zúčastnit se některé z mnoha bujarých oslav a festivalů. Nejznámější z nich je Fallas Festival. Jelikož je Valencie přístav, je mu vlastní neustálý šum a dění. Přímo ve městě i v jeho okolí naleznete hned několik krásných pláží. Vyplatí se proto spojit výlety po městě s poznáváním okolí a oblíbeného pobřeží Costa del Azahar.

Řadit dle
Ve Valencii a okolí nabízíme aktuálně 2 zájezdy
  • Hotel se nachází u pláže
  • V blízkosti stanice metra a autobusových zastávek

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

 

od 14 490 Kč za osobu

  • Hotel se nachází 250 m od krásné pláže Gandia beach
  • Nedaleko od hotelu se nachází také krásný park Clot de la Mota

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu: