800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL HOLIDAY INN EXPRESS AIPORT

  • Pouhé 2 minuty od letiště

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha a popis

Komfortní hotel Holiday Inn Express Airport se nachází pouhé 2 minuty od letiště. Hotel nabízí kyvadlovou dopravu přímo na letiště (časy autobusu je možné zjistit na recepci hotelu). 400 metrů od hotelu se nachází stanice metra, která klienty doveze přímo do centra Dubaje. V Hotelu je také pro hosty k dispozici Fitness ležící v nejvyšším patře budovy s krásným výhledem na celou Dubaj. Hotel je vzdálen jen 15 minut od finančního centra Dubaje , domovem World Trade Centre a Dubai Convention Centre. Dále v blízkosti hotelu jsou nákupní možnosti například v Dubai Mall, kde si to užijí všichni, kteří milují nakupování a kvalitní výrovky. V Dubai Mall je možné navštívit přes 6000 obchodů a restaurací, kino, akvárium a zábavní park. 15 minut jízdy od hotelu je možné navštívit známe tržiště Dubai Gold Souk a 20 minut je nejznámější pláž Dubaje Jumeirah Beach.

Vybavení hotelu

Hotel nabízí ubytování v 381 komfortních pokojích. Dále je hotel vybaven 24 hodinou recepcí, restauraci, fitness centrem, podzemním parkovištěm, kyvadlovou dopravu na letiště, stanice metra (400 m), 5 plně vybavených konferenčních místností, barem v hale, Wi-Fi připojení, počítačovým koutem, možností čištění oděvů a obuvi, trezorem, který je k dispozici na recepci,

Vybavení pokoje

Hotel nabízí ubytování ve dvoulůžkových velmi pohodlných pokojích. Je zde možnost přistýlky pro třetí osbou. Všechny pokoje jsou vybaveny: satelitní TV, hudební přehrávač, pracovní deska s lampičkou, telefon, Wi- fi připojení, internetové připojení, vysoušeč vlasů, koupelna, vybavení na přípravu kávy a čaje, klimatizace, žehlicí prkno a žehlička.

Stravování

Formou snídaně nebo polopenze. U polopenze je možnost si vybrat oběd, nebo večeři. V hotelu se také nachází A´la Carte restaurace s krásným výhledem na přistávající a vzlétající letadla na mezinárodním letišti, kde si můžete vychutnat obědy či večeře. Dále je zde k dispozici Bar v hale, kde je možné si odpočinout po horkém dni v Dubaji a užít si svůj drink.

Pláž a plážový servis

Nejbližší pláž se nachází 20 minut jízdy autem a to nejznámější pláže Dubaje Jumeirah Beach.

Sport a zábava

Fitness centrum, nejbližší pláž (Jumeriah Beach - 20 minut jízdy od hotelu)

Služby v ceně

Wi-fi připojení.

Služby za poplatek

Čištění oděvů, čištění obuvi. trezor na recepci.

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 2 min.

Počasí

Dubaj

30°C Jasno

×