800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL KHAO LAK BAYFRONT RESORT

Hotel se nachází v provincii Phang Nga, přímo na krásné písčité pláži Andamanského moře, s úžasným výhledem na hornaté okolí. Je obklopen tropickou zahradou. Letiště v Phuketu je vzdáleno pouze 1 hod., cca 100 km. Golfové hřiště cca 25 km, vodopády - Chong Fas Waterfall cca 4 km, centrum města Khao Lak cca 2,4 km, ve vzdálenosti cca 1 km vesničky Bang Nigang a Seven Eleven. Město Phang Nga Town cca 60 km.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotel se nachází v provincii Phang Nga, přímo na krásné písčité pláži Andamanského moře, s úžasným výhledem na hornaté okolí. Je obklopen tropickou zahradou. Letiště v Phuketu je vzdáleno pouze 1 hod., cca 100 km. Golfové hřiště cca 25 km, vodopády - Chong Fas Waterfall cca 4 km, centrum města Khao Lak cca 2,4 km, ve vzdálenosti cca 1 km vesničky Bang Nigang a Seven Eleven. Město Phang Nga Town cca 60 km.

Vybavení

vstupní hala, recepce, restaurace s místní i mezinárodní kuchyní, bar, bar u bazénu, bazén pro dospělé - hloubka: 90-150 cm, dětský bazén - hloubka: 60 cm, lehátka u bazénu i na pláži, lékařská péče, lázně „Orchid Spa“ s vířivkou, sauna, tradiční thajské, olejové, reflexní masáže; obchod se suvenýry, prádelna, internetové připojení, fax.

25000

Služby za poplatek

trezor, internet, lázně, výlety do okolí, potápění, kurzy potápění, kánoe, rafting, prádelna.

Ubytování

nabízí celkem v 74 pokojích: standardní pokoj Mountain View: vkusně zařízené pokoje o velikosti 34 m2, mají plně vybavenou koupelnu/WC, sprcha, vysoušeč vlasů, minibar, trezor, SAT/TV, IDD telefon, kávovar, balkon. Za příplatek Deluxe Bungalov: pokoje o velikosti 38,20 m2, mají plně vybavenou koupelnu/WC, sprcha, vysoušeč vlasů, minibar, trezor, SAT/TV, IDD telefon, kávovar, balkon s výhledem na bazén nebo pohoří. Za příplatek Sea View Bungalov: pokoje o velikosti 45,20 m2, mají plně vybavenou koupelnu/WC, sprcha, vysoušeč vlasů, minibar, trezor, SAT/TV, IDD telefon, kávovar, balkon s výhledem na bazén nebo oceán.

Pro děti

dětská postýlka (zdarma).

Pláž

přímo u písčité pláže

Náš názor

hotel pro všechny věkové kategorie, v klidnějším prostředí.

Strava

Snídaně:bufetové

×