Tunisko | Djerba | Midoun

WELCOME MERIDIANA DJERBA

  Přidat k oblíbeným

  Hodnocení

  42 307 hodnocení

  Poloha a popis

  Poloha

  Město Houmt Souk cca 22 km
  Městečko Midoun cca 6 km
  Obchůdky, restaurace, kavárny a bary cca 500 m
  Letiště Djerba cca 32 km

  Pláž

  Pláž přímo u hotelu
  Pozvolný vstup s jemným pískem
  Bar (v provozu od 15. 5.), sprchy a WC
  Lehátka a slunečníky zdarma, plážové osušky za poplatek cca 2 TND/den a na vratnou zálohu

  Ubytování

  **Standardní pokoj**
  Klimatizace (15. 6.–15. 9.)
  Koupelna se sprchou či vanou, WC
  Telefon, SAT-TV
  Minilednička zdarma
  Bezpečnostní schránka za poplatek cca 4 TND/den
  Děts. postýlka na vyžádání zdarma
  Balkon nebo terasa
  **Standardní pokoj s výhledem na moře**
  **Rodinný pokoj**
  Stejně vybavený, jako standardní pokoj
  Má 2 oddělené ložnice a 1 koupelnu

  Popis

  Několik budov rozmístěných v zahradě
  Recepce, směnárna
  Několik restaurací a barů, kavárna
  Nákupní galerie
  Wellness
  Bazén pro dospělé a dětský bazén
  3 nové skluzavky
  Lehátka a slunečníky zdarma
  Oficiální kategorie hotelu je 4\*

  Internet

  Wi-Fi na recepci zdarma

  Sport a zábava

  Zdarma: animační a večerní programy, miniklub, dětské hřiště, basketbal, volejbal, šipky, fotbal, stolní tenis, tenis bez osvětlení
  Za poplatek: kulečník, elektronické hry, masáže, služby wellness centra, vodní sporty na pláži, golf na hřišti Djerba Golf Club (cca 4 km)

  Stravování

  24 hodin All Inclusive: brzká kontinentální snídaně, snídaně formou bufetu, pozdní kontinentální snídaně, oběd a večeře formou bufetu, odpolední káva, noční občerstvení, 1x za pobyt možnost povečeřet v tuniské a rybí à la carte restauraci (nutná rezervace), neomezené množství místních nealko nápojů v barech a restauracích dle jejich otevírací doby 24 hodin denně (alko nápoje se podávají 9.00–24.00)

  Poznámky

  **DOČASNÁ OPATŘENÍ HOTELU (PREVENCE COVID-19):** Animační programy – omezení některých aktivit, při kterých je vyžadován tělesný kontakt, animační programy a aktivity probíhají ve venkovních prostorách; zvýšená bezpečnostní a hygienická opatření –měření tělesné teploty při vstupu do hotelu (tolerance 38°C); dezinfekce zavazadel po příletu; výtahy – max 2 osoby, popř. 1 rodina; restaurace a bary – kapacita u 1 stolu je maximálně 4 osoby; stravování – omezení samoobslužných zařízení pro výdej nápojů, výběr jídla z a la carte menu nebo z bufetu, který je vydáván hotelovým personálem, upřednostnění jednorázového nádobí; bazény – regulovaný počet osob, povinná sprcha před vstupem do bazénu.
  **UPOZORNĚNÍ:** Zákazník bere na vědomí a souhlasí, že v rámci zájezdu budou z titulu ochrany zdraví a bezpečnosti zákazníků uplatňovány zvýšené nároky na hygienu a další opatření související se současnou situací, s jejichž demonstrativním výčtem byl zákazník pořadatelem předem seznámen. Zákazník se zavazuje přijmout a dodržovat opatření určená k ochraně zdraví s tím, že důsledky takových opatření ani opatření samotná nejsou důvodem pro konstatování nižší jakosti náhradního zájezdu. Zákazník bere taktéž na vědomí, že s ohledem na veřejnoprávní opatření nebudou v provozu animační programy Blue Club a Croco Club. Více informací [ZDE](/data/wysiwyg/bezpecnostni-opatreni/sanitarni-protokol-anti-covid-tunisky-cestovni-ruch.pdf).
  **UPOZORNĚNÍ:** V Tunisku je zavedena povinná pobytová taxa, splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od kategorie ubytovacího zařízení. V 5\* a 4\* hotelu činí cca 3 TND/osoba/noc, ve 3\* hotelu cca 2 TND/osoba/noc a ve 2\* hotelu cca 1 TND/osoba/noc. U pobytů do 7 nocí je účtován skutečný počet nocí, u pobytů 7 nocí a více je účtováno 7 nocí. Taxa se platí pouze za osoby starší 12 let včetně. Upozorňujeme, že výše taxy může být během sezóny změněna. Případné změny naleznete na [www.mzv.cz](http://www.mzv.cz/).