800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ORANGE COUNTY

Tento nádherný resort vystavěný jako zmenšenina holandského Amsterdamu leží v centru Kemeru, 55 km od letiště v Antalyi. Dopravu zajišťují minibusy (dolmuše) nebo taxi. Hotel disponuje 513 pokoji.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel se nachází v Kemeru, vzdálenost od mezinárodního letiště v Antalyi je 50 kilometrů (60 minut cesty).

Ubytování

V hotelu se nachází 500 luxusních pokojů, v nabídce jsou také suity a rodinné pokoje, ve kterých je možné ubytovat početnější rodiny. Jako základní typ ubytování nabízíme pokoje Land side standard room, které jsou vybavené satelitní televizí, telefonem, minibarem, trezorem, klimatizací a koupelnou, WC a vysoušečem vlasů.

Vybavení

V hotelu můžete najít několik restaurací včetně steakové a sushi restaurace, množství barů (piano bar, bar u bazénu, plážový bar a další), diskotéku a kavárnu. V areálu se nacházejí dva venkovní bazény, dvě skluzavky, krytý vyhřívaný bazén a dětský bazén. Krytý bazén není přes léto v provozu. Pro pořádání konferencí a obchodních setkání jsou k dispozici konferenční prostory s možnostmi různého uspořádání.

Pláž

Privátní hotelová pláž vyhrazená pro hotelové hosty je dlouhá 90 m a byla oceněna modrou vlajkou. Na pláži jsou k dispozici sprchy, převlékárny, bar a občerstvení, plavčík během dne.

Zábava

Hotel pro své hosty organizuje různé animační programy – tematické večery a show, večery s živou hudbou, party a aktivity během dne. K dispozici je biliard, fitness centrum, stolní tenis, šipky. Nechybí ani Spa & wellness centrum se saunou, párou a tureckými lázněmi.

Pro děti

K dispozici je dětský klub pro děti ve věku 4–12 let, dětské hřiště, různé hry, každý večer diskotéka pro děti, dětský bazén se skluzavkami, možnost hlídání dětí.

Náš názor

Tento velice unikátní a neotřelý hotel Vás zaujme svým vzhledem připomínajícím architekturu Amsterdamu v 16. století. Cílem hotelu je vytvořit neopakovatelnou prázdninovou atmosféru, moderní prostředí, které Vás vždy překvapí a zanechá dojem neopakovatelného místa, ukrytého mezi horami a mořem a poskytujícího veškeré moderní vybavení, které by si host mohl přát.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 50 km
Doba transferu z letiště: 1 h 0 min.

Počasí

Alanya

27°C Jasno

Belek

26°C Jasno

Side

26°C Jasno

×