Francie - Zájezdy s vlastní dopravou

Do Francie můžete cestovat autem, autobusem, vlakem i letecky. Vyberte si z našich výhodných zájezdů do Francie s vlastní dopravou a zvolte si sami způsob přepravy, který preferujete.

Autem do Francie

Cesta autem na dovolenou je pro většinu Čechů nejpohodlnějším způsobem dopravy. Mezi nejoblíbenější trasy do Francie patří:

  • Trasa z Prahy do Paříže: přes Německo (Rozvadov) - cesta je dlouhá přibližně 1 000 km a trvá zhruba 9 hodin a 30 minut.
  • Trasa z Prahy na Francouzskou riviéru: přes Německo (Rozvadov), Rakousko, Lichtenštejnsko, Švýcarsko, Itálii a Monako. Cesta je dlouhá přibližně 1 200 km a trvá zhruba 12 hodin.

Vlakem do Francie

Vlakem můžete jet do Francie s Českými dráhami. Přímý spoj vypravují České dráhy z ČR např. do Nice. Do Paříže se dostanete s přestupem v Německu. Cena za zpáteční jízdenku se pohybuje v řádu několika tisíc Kč.

Francie letecky

Přímým letem z České republiky doletíte např. do francouzského Nice, Lyonu, Paříže, Bordeaux, Marseille, Toulouse, Nantes nebo Štrasburku. Cesta trvá zhruba 1 hodinu a půl až 2 hodiny a půl. Ceny se liší v závislosti na dopravci, sezóně a cílové destinaci. Pohybují se v řádu několika set až tisíc Kč. V případě zájmu o letenky do Francie nás neváhejte kontaktovat.