Černá Hora | Pobřeží | Ulcinjská riviéra

HOLIDAY VILLAGE MONTENEGRO

  Přidat k oblíbeným

  Hodnocení

  317 hodnocení

  Poloha a popis

  Poloha

  v roce 2018 nově otevřený moderní hotelový resort tvořen několika budovami přímo na krásné 12 km dlouhé písčité pláži, cca 5 km od starého města Ulcinj. 

  Vybavení a služby

  recepce, restaurace, italská restaurace ala carte, několik barů, irish pub, lobby bar, snack bar, směnárna, obchod se suvenýry.

  Ubytování

  klimatizované 2lůžkové pokoje (cca 21 m2) s balkonem, s možností přistýlky pro dítě do 13 let, typ pokoj 2(+2) FAM-B (cca 34 m2) - 2lůžková ložnice a místnost s patrovým lůžkem, balkon, typ pokoje SUITE 2(+2)  PREM-B (cca 38 m2) - 2lůžková ložnice a ložnice oddělená příčkou se 2 lůžky, šatna, balkon; vždy se sprchou a WC, SAT TV, WI-FI ZDARMA, sejfem, fénem, set na přípravu kávy nebo čaje. Maximální obsaditelnost pokoje SUITE PREM jsou 3 dosp.os a dítě. 

  Sport a zábava

  3 venkovní bazény, dětský bazén, bazén s vířivkou, tenisové kurty, posilovna pod širým nebem, plážový volejbal, animace, živá hudba, za poplatek - vodní sporty, masáže. Lehátka, slunečníky na pláži i u bazénů a ručníky na pláž ZDARMA.

  Stravování

  služby ALL INCLUSIVE - plná penze formou bufetu, místní točené alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do 22:00 hod., od 11:00-17:00 hod. lehké občerstvení
  (saláty, sendviče), zmrzlina, káva, čaj ve vyhrazených restauracích/barech, 1x za týden je možnost čerpání večeře v italské restauraci nebo grill konobě. 

  Pláž

  12 km dlouhá písčitá pláž, cca 50 m.

  Doplňující informace

  pobytová taxa cca 1,5 EUR/os./den - platí se na místě.

  Slevy pro děti

  dítě do 2 let bez nároku na lůžko a stravu - ZDARMA. Dítě do 3 let na přistýlce - ZDARMA. Díte od 3-13 let na přistýlce - sleva 50%. Osoba od 13 let na přistýlce sleva 25 %.

  Cena zahrnuje

  ubytování a služby ALL INCLUSIVE na vybraný počet nocí.

  Volitelné doplatky

  cestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 50 Kč/osoba/den.