800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL HARMONIE

Hotel Harmonie (bývalá Fontána) se nachází na okraji lázní Luhačovic, v údolí říčky Olšavy. Nedotčená příroda s čistým ovzduším a venkovní rozlehlý areál jsou hlavními přednostmi hotelu s ideální docházkovou vzdáleností cca 20 min. jak do lázeňského centra, tak k luhačovické přehradě.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Parkování

v areálu hotelu za poplatek

Poloha

Hotel Harmonie (bývalá Fontána) se nachází na okraji lázní Luhačovic, v údolí říčky Olšavy.
Nedotčená příroda s čistým ovzduším a venkovní rozlehlý areál jsou hlavními přednostmi hotelu s ideální docházkovou vzdáleností cca 20 min. jak do lázeňského centra, tak k luhačovické přehradě. Hotel je svojí polohou, šíří služeb a  vybavením vhodný pro aktivní dovolenou, rodiny s dětmi, seniory. Animační programy, které hotel nabízí zdarma, jsou aktivní během letních prázdnin.

Program

V hotelu nabízíme tyto programy:

1) Rekreační pobyt se snídaní, polopenzí

2) PRODLOUŽENÝ VÍKEND
pokoje ozn.TYP A  - 3 noci (čtvrtek – neděle)
pokoje ozn.TYP B  - 4 noci (středa – neděle)
stravování: polopenze
program: uvítací nápoj, bazén 1 hod. denně, fitness neomezený vstup, 1x rašelinový obklad jednoduchý, 1x masáž klasická částečná 20 min, 1x masáž aromatickým olejem částečná 20 min, překvapení pro každého, sleva 5% na dokoupené procedury nabídky relax-centra

3) TÝDEN PRO SENIORY
pokoje ozn.TYP SEN
6 nocí  (pondělí – neděle)
stravování: polopenze 
program:lázeňský likér na uvítanou, bazén 1 hod.denně, 2x rašelinový obklad jednoduchý, masáž klasická částečná 20 min, inhalace Vincentkou 15 min, 5% sleva na dokoupené procedury nabídky relax-centra

Stravovaní

dle programu - snídaně formou bufetu (při obsazení hotelu do 40 osob kontinentální snídaně). Fakultativně – doplatek na polopenzi nebo plnou penzi (obědy a večeře servírovaného menu nebo bufetem).

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje se sprchou a WC, SAT/TV, balkon, WI-FI, s možností přistýlky

Upozornění

Dětská cena platí pro děti od 3 do 6 let a od 6 do 12 let. Děti do 3 let bez nároku na služby zdarma.
Lázeňský poplatek není zahrnut v ceně pobytu – úhrada na místě.

Vybavení

K dospozici je Česká restaurace, denní bar, velká a malá letní terasa, pikniková louka, dětský klub, kongresový sál, salonky, doplňkový prodej,Wi-Fi.
Rekondičně-relaxační centrum: krytý vyhřívaný bazén, fitness, sauna, tělocvična, masáže (klasické , s aromatickými oleji, lávové kameny, baňkování, reflexní masáž chodidel, podvodní, medové, detoxikační, čokoládové masáže, rašelinové obklady, koupele, ušní svíce,inhalace)

Počasí

Zlínský kraj

11°C Slabý déšť

×