800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BIJELA UVALA karavany

  • Přírodní i upravení pláže cca 100 m

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Kemp Bijela Uvala - tento pololesnatý čtyřhvězdičkový kemp svou úrovní víc než odpovídá evropské kvalitě a kultuře a patří nejen v této lokalitě k nejlépe vybaveným kempům. Řadí se mezi nejluxusnější kempy Evropy. O tom svědčí i fakt, že je nositelem ocenění Camping van het jaar 1999 a 2001 (nejlepší v Evropě).
Jsou zde sprchy s teplou vodou, umývárna nádobí, velmi kvalitní sociální zařízení se stálou hygienickou službou, pekárna, stánky se zeleninou, zmrzlinou, markety, restaurace, diskotéky, tenisové kurty, ping-pong, volejbalová hřiště, basketbal, trampolíny, minigolf, bazény se sladkou vodou, tobogán, půjčovna člunů, šlapadel, jízdních kol, vodní lyžování, vodní skútry, parafly, apod. V areálu kempu je i umývárna aut. Zdravotní středisko včetně stomatologie je v místě. Je možno vzít s sebou i pejska.
KARAVANY BASIC/CHERRY jsou dvouložnicové karavany se stanovými předsíněmi, jsou kompletně vybaveny pro pobyt 4-5 osob, dle typu karavanu. Ve stanové předsíni na dřevěných podlážkách je umístěna kuchyň s lednicí (mikrovlnná trouba, vařič, rychlovarná konvice, nádobí, atd.). Před stanovou předsíní je umístěn přístřešek s posezením a grilem. KARAVANY LUX6 jsou lépe vybavené, jedná se o šestimetrové karavany novějšího typu, klimatizace již v ceně.
Nabízíme i ubytování v mobil homech.

Poloha

do 100 m od moře.

Stravování

Vlastní.

Vybavení

bazén venkovní sladká voda , restaurace a lá carte, sprchy na pláži, diskotéka, market, tobogán, ambulance, stánek se zmrzlinou, pekařství, obchod s ovocem a zeleninou, sociální zařízení společné, stánek s občerstvení.

Sport a zábava

tenisové dvorce, stolní tenis, hřiště na volejbal, minigolf, hřiště na košíkovou, animace pro děti, animace pro dospělé, půjčovna jízdních kol, půjčovna lodiček, půjčovna skútrů, půjčovna šlapadel, vodní lyžování, trampolína.

Počasí

Istrie

13°C Jasno

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL VALAMAR DIAMANT

HOTEL VALAMAR DIAMANT

Chorvatsko, Istrie, Poreč

Cena od: 791 Kč

Pro skupinu:

HOTEL LANTERNA SUNSET

HOTEL LANTERNA SUNSET

Chorvatsko, Istrie, Poreč

Cena od: 290 Kč

Pro skupinu:

×