800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyDOLAC APARTMÁNY

  • Pláž je vzdálena 50 m
  • V blízkosti jsou obchody, bary a restaurace

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Vlevo od hlavní silnice v úpatí pohoří Osoršćice najdeme první městečko na ostrově Lošinj - Nerezine. Místu dominuje zvonice františkánského kostela s s klášterem z 15. století. V kostele je několik významných církevních uměleckých děl, z nichž nejvýznamějším je obraz Matky Boží s dítětem od neznámého benátského malíře z 15. století.

Nerezine je místo, které postupně vyrostlo z pastýřské staré osady v rybářskou a nakonec námořní vesnici s malou loděnicí . Loděnice je známá stavbou dřevěných lodí. K disposici je nový přístav, který obohatil turistickou nabídku tohoto místa. Dvě turistická střediska - dva kempy Lopar a Rapoča, dva nové menší rodinné hotely jakož i velký počet privátních pokojů a apartmánů nabízí příjemný pobyt. Je zde velká samoobsluha, několik restaurací, další menší obchody, tržnice. V centru právě na trhu a v přístavu je k dispozici bezplatný městský WIFI přístup. V bezprostřední blízkosti Nerezine jsou 2 pláže a to Ridimutak a Galboka. Obě pláže jsou vhodné pro rodiny s dětmi s ohledem na oblázko - písčitý povrch a mělkého vstupu do moře. Borovicové háje sahají téměř až k moři a vytváří přírodní kulisu. Nad pláží Ridimutak je parkoviště, na pláži je možno pronajmout lehátka slunečníky. K občerstvení zde slouží Ridimutak beach bar, který se v noci promění v malý noční klub.

Ubytování

Apartmány Dolac patří organizačně pod kemp Rapoča v Nerezine. Zde se klienti i přihlašují a odhlašují.
Každý apartmán je nejvýše pro 4 osoby, některé APT mají balkon (viz ceníková tabulka). Jsou buď typu studio (vše v jedné místnosti) nebo mají jednu ložnici s francouzským lůžkem a obývací místnost s plně vybavenou kuchyní (včetně mikrovlnné trouby) a s rozkládacím gaučem pro 1 - 2 osoby. Apartmány jsou vybaveny SAT/TV, klimatizací; lůžkoviny i ručníky jsou v ceně.

Vybavení

Hosté mají v areálu kempu k dispozici restauraci, café bar, obchod, pekárnu, směnárnu, internetový koutek.

Stravování

Vlastní.

Pláž

Pláž jsou oblázkové a skalnaté, vzdálené cca 150 m od apartmánů.

Sport a zábava

Ke sportovnímu vyžití slouží hřiště na plážový volejbal přímo na pláži a půjčovna jízdních kol.

Vzdálenosti od hotelu

Nákupní možnosti: 100 m
×