800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyRESIDENCE DU PORT

Hourtin je známé, dynamické středisko, oblíbené zejména u rodin s dětmi.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hourtin je známé, dynamické středisko, oblíbené zejména u rodin s dětmi. Leží cca 60 km severovýchodně od města Bordeaux u nádherného jezera Etang d’Hourtin-Carcans, v srdci zajímavé oblasti Medoc.

Ubytování

Rezidence kompletně rekonstruována v roce 2007 je situována v krásné zahradě, pláž a jezero Hourtin jsou vzdáleny 300 metrů.
V rezidence máte k dispozici recepci, venkovní bazén (otevřený od poloviny dubna do konce září dle počasí), půjčovnu kol, wifi připojení za příplatek na apartmánech, restauraci, venkovní parkoviště.
Byty jsou kompletně vybaveny.
Studio pro 2 osoby - ST2, cca 19 m2, obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, kuchyňský kout (sklo-keramické plotýnky, lednice, mikrovlnná trouba), koupelna s WC, balkon nebo terasa se zahradním nábytkem.
Apartmán pro 4 osoby - AP4, cca 27 m2, obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, pokoj v patře s manželskou postelí, kuchyňský kout (sklo-keramické plotýnky, lednice, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí), koupelna s WC, balkon nebo terasa se zahradním nábytkem.
Apartmány typu duplex.
Apartmán pro 4 osoby + - AP4+, cca 27 m2, obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, pokoj s manželskou postelí, kuchyňský kout (sklo-keramické plotýnky, lednice, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí), koupelna s WC, balkon nebo terasa se zahradním nábytkem.
Apartmán pro 6 osoby - AP6, cca 38 m2, obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, pokoj s manželskou postelí, kabina na spaní s palandou, kuchyňský kout (sklo-keramické plotýnky, lednice, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí), koupelna s WC.
Apartmán pro 6 osoby + - AP6+, cca 48-55 m2, obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby a jedním lůžkem, pokoj s manželskou postelí, kabina na spaní s jedním lůžkem, kuchyňský kout (sklo-keramické plotýnky, lednice, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí), koupelna, oddělené WC.
Nebo
obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, pokoj s manželskou postelí, pokoj s dvěma lůžky, kuchyňský kout (sklo-keramické plotýnky, lednice, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí), koupelna, oddělené WC.

Strava

Vlastní.

Hodnocení

Zzajímavá oblast nabízí možnosti návštěv krásných zámků, vinic s možností degustací, nejnavštěvovanějším místem je ovšem překrásná písečná duna Dune du Pilat, nebo nádherná přírodní rezervace Banc d´Arguin. Na vyžádání zajistíme další střediska ležící přímo u Atlantiku.

Počasí

Akvitánie

12°C Polojasno

×