800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LE COTEAU ET LA MER

  • Nachází se cca 300 m od pláže Sables Blancs.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Rezidence se nachází v městečku Douarnenez v samém srdci rezidenční čtvrti Tréboul. Rezidence má vlastní vstup na pláž Sables Blancs, která je vzdálena cca 300 m. V blízkosti naleznete Spa-thalasso centrum, tenisové kurty. Obchody se nacházejí cca 1,5 km od rezidence.

Vybavení

Prémium rezidence nabízí 64 apartmánů, většina s krásným výhledem na oceán. K dispozici je recepce, vnitřní bazén, venkovní parkoviště zdarma, kryté parkoviště za příplatek, dětský koutek, prádelna za příplatek.
K dispozici jsou kompletně vybavené byty s wifi připojení na internet za příplatek.

Ubytování

Apartmán pro 4 osoby - AP4, cca 34 m2, plně vybavený kuchyňský kout (sklo-keramická deska, lednice, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí, kávovar na Expresso), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro dvě osoby, pokoj s dvěma lůžky, koupelna, většinou oddělené WC, TV, trezor za příplatek, balkon nebo terasa se zahradním nábytkem.

Apartmán pro 5 osob - AP5, cca 37 m2, plně vybavený kuchyňský kout (sklo-keramická deska, lednice, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí, kávovar na Expresso), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro dvě osoby, pokoj s třemi lůžky, koupelna, většinou oddělené WC, TV, trezor za příplatek, balkon nebo terasa se zahradním nábytkem.

Apartmán pro 7 osob - AP7, cca 46 m2, plně vybavený kuchyňský kout (sklo-keramická deska, lednice, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí, kávovar na Expresso), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro tři osoby, pokoj s manželskou postelí, pokoj s palandou, koupelna, oddělené WC, TV, trezor za příplatek, balkon nebo terasa se zahradním nábytkem.

Stravování

Vlastní.

Vzdálenosti od hotelu

Nákupní možnosti: 1,5 km
×