800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LE RÉFUGE DU GOLF

Luxusní rezidence LE REFUGE DU GOLF, je situována ve Flaine v nejvyšší části ve čtvrti Hameau du Flaine 1850. Leží cca 2 km od centra Flaine. Do centra se jezdí skibus zdarma.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Luxusní rezidence LE REFUGE DU GOLF, je situována ve Flaine v nejvyšší části ve čtvrti Hameau du Flaine 1850. Leží cca 2 km od centra Flaine. Do centra se jezdí skibus zdarma.
K dispozici je vnitřní bazén, spa centrum (sauna, hammam, vířivka, masáže) na rezervaci, fitnes, bar a restauraci, kryté parkoviště za poplatek cca 35 € / týden, wifi připojení zdarma na recepci a v apartmánech, donáška pečiva na recepci.

Ubytování

K dispozici jsou kompletně vybavené apartmány většinou s balkonem nebo terasou.
Apartmán pro 5 osoby - AP5, cca 40 m2 – kompletně vybavený kuchyňský kout (sklokeramické plotýnky, mikrovlnná trouba, lednička, myčka na nádobí, digestoř), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou s lůžkem pro 2 osoby, rozkládací lůžko pro 1 osobu, pokoj s manželskou postelí, koupelna, většinou oddělené WC, TV.
Apartmán pro 7 osob - AP7, cca 54 m2 - kompletně vybavený kuchyňský kout (sklokeramické plotýnky, mikrovlnná trouba, lednička, myčka na nádobí, digestoř), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou s lůžkem pro 2 osoby, rozkládací lůžko pro 1 osobu, 2 pokoje s manželskou postelí nebo s dvěma oddělenými lůžky, koupelna, většinou oddělené WC, TV.
Apartmán pro 8 osob - AP8, cca 66 m2 - kompletně vybavený kuchyňský kout (sklokeramické plotýnky, mikrovlnná trouba, lednička, myčka na nádobí, digestoř), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou s lůžkem pro 2 osoby, 3 pokoje s manželskou postelí nebo s dvěma oddělenými lůžky, 2 koupelny, většinou oddělené WC, TV.
Apartmán pro 12 osob - AP12, cca 87 m2 - kompletně vybavený kuchyňský kout (sklokeramické plotýnky, mikrovlnná trouba, lednička, myčka na nádobí, digestoř), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou s lůžkem pro 2 osoby, 4 pokoje s manželskou postelí nebo s dvěma oddělenými lůžky, 2 koupelny, většinou oddělené WC, TV.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 2 km
×