800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyLondýn - Paříž (letecky)

  • Dvě kouzelné metropole v jednom zájezdu

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Program zájezdu

1.den: Odlet z Prahy do Londýna, transfer z letiště, kombinovaná prohlídka autokarem a pěšky po londýnských zajímavostech - Trafalgar Square, Whitehall, Wesminsterské opatství, Buckinghamský palác, odjezd na ubytování na okraji města (hotel***), fakultativně večeře.
2.den: Po snídani návrat do Londýna, dopoledne volno k nákupům a individuálním prohlídkám – London Eye, Britské muzeum, Národní galerie, muzeum voskových figur Madame Tussaud´s…, odpoledne pokračování ve společném programu – katedrála sv. Pavla, Tower, Tower Bridge…, návrat na ubytování, fakultativně večeře.
3. den: Po snídani odjezd do Windsoru – víkendového sídla královské rodiny, pozoruhodného památníku měnícího se vkusu královského dvora – možnost individuální prohlídky, kolem poledne odjezd autokarem do Doveru, nalodění na trajekt a plavba do Francie, večerní příjezd do Paříže, ubytování ve vnitřní Paříži (hotel**), fakultativně večeře.
4.den: Po snídani odjezd do Versailles, individuální prohlídka zámku a zahrad, návrat do Paříže, odpolední prohlídka La Défense – moderní čtvrť třetího tisíciletí – L´Arche, dále prohlídka Montmartru a basiliky Sacré Coeur, fakultativně večeře a výlet lodí po Seině.
5. den: Po snídani celodenní kombinovaná prohlídka autokarem a pěšky po pařížských zajímavostech – Louvre, Palais Royale, Forum des Halles, Centre G. Pompidou, Notre Dame, Eiffelova věž, Invalidovna, Opera…, fakultativně večeře a fakultativně možnost individuální návštěvy představení kabaretu Paradis Latin.
6. den: Po snídani volno k nákupům a individuálním prohlídkám, kolem poledne transfer na letiště, odlet do ČR.

Možnosti ubytování

Počasí

Paříž a okolí

14°C Převážně oblačno

Podobné hotely v této lokalitě

×