800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL W RETREAT & SPA

  • Písečná pláž přímo u hotelu

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Luxusní středisko W Retreat & Spa Maldives se nachází jen 25 minut cesty hydroplánem z hlavního města Malé.

Zábava

Relaxujte, prozkoumávejte a bavte se – ostrov přináší nekonečné možnosti. Vydejte se na průzkum okolních obydlených i neobydlených ostrovů na palubě tradiční lodi dhoni, na motorovém člunu či luxusní jachtě a poznejte nedotčené přírodní krásy, jakož i tradiční život místních obyvatel. Nenechte si ujít nejrůznější exkurze, při nichž budete moci pozorovat velryby, delfíny nebo úchvatný západ slunce. Potopte se do hlubin oceánu nebo jen šnorchlujte na jeho hladině v těch nejvyhlášenějších maledivských lokalitách K dispozici je vám certifikované PADI potápěčské centrum s nabídkou nejrůznějších kurzů i vybavení. Vychutnejte si vzrušující aktivity, jako například parasailing a jízdu na vodním či dokonce podvodním skútru. Zacvičte si v nejmodernějším fitness centru a v herním centru na vás čekají nejrůznější aktivity a hry, včetně vodního aerobiku, kruhových tréninků, kulečníku či stolního tenisu.

Strava

Navštivte ráj chutí a vůní a ochutnejte kreativní pokrmy tří energických restaurací (Kitchen, Fire a Fish), dvou společenských místností a jednoho podzemního nočního klubu.

Pláž

Bílá písčitá přímo u hotelu.

Ubytování

Resort W Retreat & Spa Maldives je svým inovativním charakterem a přepychovým vybavením redefinicí luxusu a nabízí 78 privátních, velice stylových a prostorných útočišť. Každé z nich je vybaveno velkou manželskou postelí, vysokorychlostním internetem, zvukovou aparaturou, televizí, telefonem, bezpečnostním sejfem, klimatizací, domácí vinotékou, minibarem, přepychovým koupelnovým příslušenstvím, vlastním bazénem a sluneční terasou.

Popis

Luxusní resort W Retreat & Spa Maldives je říší divů, kterou tvoří sněhobílé písečné pláže, tyrkysové laguny a dechberoucí korálové útesy. Nabízí exkluzivní únik od všedních dnů a starostí a přináší zcela nové a nezapomenutelné zážitky. Je ideálně situován na exotickém ostrově Fesdu na severním Ari atolu a obklopují jej nejvyhlášenější maledivské potápěčské lokality. Vzhled resortu je odrazem dokonalého propojení inovativního architektonického stylu, estetiky a moderního života, zatímco jeho barvy, materiály a zářivé prvky vyjadřují unikátní, energický a hravý charakter ostrova. Resort je v dokonalé rovnováze se svým ostrovním prostředím.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 25 min.
×