Maledivy | Thaa atol | Thaa Atol

MAALIFUSHI BY COMO MALDIVES

  Přidat k oblíbeným

  Hodnocení

  5553 hodnocení

  Poloha a popis

  Poloha

  Thaa Atoll, vzdálenost od letiště 210 km – transfer hydroplánem 60 minut.

  Rozloha

  délka cca 800 m, šířka cca 200 m.

  Popis resortu

  Decentně luxusní resort ze společenství COMO Hotels a Resorts přivítal své první hosty v lednu 2014. Je sesterským resortem Cocoa Island Resortu. Maalifushi má nezapomenutelnou atmosféru, kterou vytváří bezchybný personál, ale i tři úžasné restaurace, mezi nimiž vyniká japonská restaurace na vodních kůlech. Kromě široké nabídky lázeňských ošetření společnosti COMO Shambhala, si i zde můžete vychutnat zdravou COMO Shambala kuchyni. Jednoduché, přitom velmi prostorné a vkusně zařízené „jungle“ vily, které jsou ukryty před zraky všech zvědavců a poskytují Vámi tolik potřebné soukromí. Stylová kombinace přírodních prvků s moderním designem je dílem japonského designéra Koichiro Ikebuchi. Resort se pyšní jedním z nejdelších bazénů na Maledivách (44 m). Úžasná tyrkysová laguna láká ke koupání a v blízkosti ostrova se nachází jedny z nejlepších potápěčských lokalit a potápěči mají možnost se tu setkat se žralokem velrybím či s kladivouny.66 plážových a vodních suite a vil, vč. 6 garden pokojů v centru ostrova.

  Vybavení resortu

  3 restaurace a bar, bazén, SPA centrum, fitness, jóga, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, kanoe, rybaření, boutique, dětský klub, hlídání dětí, Wi-fi internet zdarma.

  Vybavení pokoje

  Beach suite - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, multimediální přípojka, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, venkovní sprcha, terasa s privátním bazénem, sedací souprava, plážová lehátka. Možnost přistýlky (možnost ubytování 3 dospělých osob a 1 dítěte).

  Strava

  polopenze formou kombinace á la carte a bufetu, možnost dokoupení plné penze formou á la carte či servírovaného menu. Od 23.12.2019 v ceně snídaně, možnost dokoupení polopenze či plné penze.

  Náš názor

  Bude se Vám stýskat a to ještě ani nebudete zpět doma! Jediný resort v turisticky nedotčeném Thaa Atollu! Ostrov plný bujné tropické vegetace Vás příjemně překvapí úchvatnou korálovou zahradou plnou podmořského života v těsné blízkosti vil na vodě!

  Poznámka

  za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii suite či vil.