800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyRotterdam a letní festival

O Rotterdamu se říká, že je to město optimismu, místo, které povstalo z trosek, jež tu zanechala 2. světová válka, a přeměnilo se ve vzrušující a pulsující město.
Je to město neuvěřitelné kombinace ostatků staré architektury a špičkové moderní architektury, jejímiž nejslavnějšími zástupci jsou Krychlové domy. Město obrovského množství zeleně, jehož středem protéká řeka Maas, přes kterou se klene Erasmův most, symbol Rotterdamu. Je to město proslulé svým nočním životem, místo, kde se nacházejí nejlepší kluby Evropy. A je to také místo letního festivalu, který je největším tanečním svátkem ve stylu karibských rytmů a každoročně přiláká na milion návštěvníků. Město se promění na dva dny v evropské Rio, kdy celé ulice žijí hudbou a tancem.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Dopolední přílet do Rotterdamu, transfer do hotelu v centru města, ubytování. Pěší prohlídka města s průvodcem – moderní architektura, nábřeží řek Maas s nesčetnými malými přístavišti, možnost prohlídky muzeí – Boijmans Van Beuningen s uměleckými díly od 14. st. do současnosti nebo Kunsthal Rotterdam. Odpoledne volno, přesun do centra města, kde bude probíhat přehlídka bubeníků a dalších muzikantů jako součást festivalu.

2. den

Celodenní volno – v rámci festivalu bude probíhat obrovský taneční průvod městem Rotterdam, na který budou navázány doprovodné akce. Případně individuální možnost výletu vlakem do Amsterdamu, malebného města postaveného na kanálech, nebo do města Haag, kde se nachází řada muzeí se skvělými expozicemi, ale také dlouhá písečná pláž s promenádou, molem a majákem.

3. den

Individuální volno do odjezdu, transfer na letiště, odlet.

Fakultativní příplatky

- jednolůžkový pokoj 1 900 Kč
- hotel 4* - dvoulůžkový pokoj/osoba 1 300 Kč
- hotel 4* - jednolůžkový pokoj 4 500 Kč

Počasí

Amsterdam

15°C Dešťové přeháňky

×