Hotel

Lisabon a okolí

Láká vás zajímavá dovolená na neobvyklém místě? Zkuste třeba Portugalsko a uhrančivé hlavní město Lisabon Rozjeďte se s eTravel.cz do vzrušující metropole spojené s historií mořeplavců a lákavou blízkostí oceánu. Vydejte se na toulky starobylými uličkami i do muzeí s originály Warhola či Picassa. Dovolená ve městě úžasných lanovek a historických tramvají, které nikdy nespí, vás nadchne.

Lisabon – vzrušující dovolená v centru zábavy

Vyzkoušejte letos jak chutná dovolená ve vzrušující metropoli Lisabon! Poznejte osobitou architekturu, poklidné životní tempo i nespoutanou zábavu. Vyhlášená přímořská letoviska Lisabonu přitahují překrásnými písečnými plážemi. Nezkrotné vlny lákají surfaře, nejlepší golfová hřiště nenechají v klidu milovníky golfu. Ukrojte si něco z možností, které Lisabon nabízí. Využijte výhodné zájezdy a čeká Vás nádherná dovolená v centru zábavy.

Na pravém břehu řeky Tejo, s legendární námořní historií, která učinila z Lisabonu světově důležitý přístav a centrum, které spojovalo na západě Brazílii a na východě západní Indii. Po zemětřesení v roce 1755 bylo znovu postaveno centrum Baixa Pombalina v klasickém stylu, nyní s mnoha restauracemi a kavárnami. Lisabon můžete poznat tramvají, pěšky či během plavby po řece Tejo. Mezi hlavní památky patří symboly námořní expanze – Belémská věž, klášter sv. Jeronýma, Památník zámořských objevů věnovaný největším portugalským mořeplavcům, středověký hrad sv. Jiří s krásným výhledem či katedrála Sé z 12. století.
/files/images/thumbs/0/portugalsko/lisabon.jpg

Destinace v Lisabonu a okolí (Portugalsko)

Zájezdy

Od nejlevnějšího