Hledání
Destinace
Vyberte zemi
Termín
19.05–18.07.2021
Počet osob

Lisabon: poznejte krásy portugalské metropole

Bohužel jsme nenašli žádný odpovídající zájezd. Upravte, prosím, parametry hledání.

Placeholder

Lisabon je hlavním městem Portugalska, které leží na pravém břehu řeky Tejo. Tato metropole se pyšní legendární námořní historií, jež z Lisabonu učinila světově důležitý přístav a centrum, které spojovalo na západě Brazílii a na východě západní Indii.

Hlavními turistickými atrakcemi, které při své dovolené v Lisabonu nesmíte opomenout navštívit, jsou čtvrť Baixa, v níž najdete množství restaurací a kaváren, dále klášter sv. Jeronýma, katedrála Sé z 12. století, Belémská věž, Památník zámořských objevů věnovaný největším portugalským mořeplavcům a hrad sv. Jiří, z jehož hradeb se naskýtá krásný výhled na město. Lisabon můžete poznat během projížďky slavnou žlutou tramvají č. 28.

Vychutnejte si dovolenou v Lisabonu!

Pojeďte s námi na dovolenou do Lisabonu a zavítejte při procházkách tímto kouzelným městem do jedné z útulných kaváren nebo restaurací. Ochutnejte tradiční lisabonské koláčky pastel de nata, místní třešňové likéry nebo portugalské speciality, ať vaše dovolená v Lisabonu lahodí nejen oku, ale i chuti. Do Lisabonu se s námi můžete vydat také v rámci eurovíkendu.