800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILA GALÉ CASCAIS

Vila Galé Cascais je hotel s výhledem na moře a nachází se jen pár metrů od známé Marina de Cascais. Hotel Cascais je jen 5 minut od centra tohoto slavného portugalského města.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Vila Galé Cascais je hotel s výhledem na moře a nachází se jen pár metrů od známé Marina de Cascais. Hotel Cascais je jen 5 minut od centra tohoto slavného portugalského města.

Ubytování

Celkový počet pokojů - 233, 70 Junior suites. Klimatizace, telefon s přímou volbou, telefon na WC, satelitní TV, radio, trezor, vysoušeč vlasů, minibar, elektronický bezpečnostní zámek, fax / modem, pay TV, 24h pokojová služba.

Vybavení

Hotel Vila Galé Village Cascais nabízí překrásný výhled na Atlantický oceán v docházkové vzdálenosti od Marina de Cascais. Se svými 233 prostornými pokoji, kvalitní kuchyní a víceúčelovým zařízením je naprosto ideální pro krásnou dovolenou, firemní setkání, a speciální události.

1
1

Stravování

Snídaně.

Sport a zábava

Pláž, golf, obchody, vodní sporty, diskotéka Estoril, kasino, kino, jízda na koni, animace, živá hudba.

Hřiště

The Lisbon Sports Club Golf Course

The Lisbon Sports Club Golf Course se nachází cca 20 km od Lisabonu. Nachází se uprostřed nízkých kopců a údolí, první devítka tohoto poněkud typického skotského hřiště, navrženého Hawtree & Sons, bylo slavnostně otevřeno v roce 1962. V roce 1992 pak bylo dokončeno 18-ti jamkové hřiště par 69 v délce 5261 metrů. Podél většiny jamek probíhá vodní příkop a i když je hřiště poměrně krátké, nachází se v krásné přírodě a každá jamka je výzvou. Skutečnost, že hřiště je zavlažováno z vlastních přírodních pramenů znamená, že fairwaye a greeny jsou vždy v top stavu a je považováno za jedno z nejlepších v regionu Lisabonu. Kolem hřiště je "Serra da Carregueirra", oblast bohatá na krásné a husté lesy. Divoké květiny, mnoho druhů stromů, například eukalyptus, dub, zlatý déšť, malé volně žijící zvířata, králíky, ještěrky, ptáky, koroptve, to vše přispívá k pohodě na hřišti. A konečně, celková neexistence jakékoliv nemovitosti na hranici hřiště dává výjimečný klid s čímž se nesetkáte na žádném jiném hřišti v regionu.

The golf course at Quinta da Marinha

"Resort je oficiálně doporučený asociací profesionálních golfistů Evropy" - PGA Evropy.
Golfové hřiště v Quinta da Marinha má 18 jamek s 5,870 m. Navržené legendárním Robertem Trentem Jonesem seniorem, hřiště par 71 má nádherný výhled na Atlantický oceán a hory Sintra.

Příplatky

Polopenze - 480,- Kč/den.
Lisabon Sports Club Golf Course - víkend + 450,- Kč/osoba.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 800 m
Nákupní možnosti: 500 m

Počasí

Lisabon a okolí

16°C Jasno

×