800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyMadeira

  • Mnoho tras pro pěší turistiku
  • 8denní poznávací zájezd

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

přílet do Funchalu. Ubytování. Nocleh.

2. den

Snídaně. Funchal - Park Santa Catarina, divadlo, katedrála, proslulá madeirská tržnice – Mercado. Návštěva nejstarších vinných sklepů s degustací vína. Odpoledne pěší procházka - Levada Vale Paraiso (náročnost lehká). Odpoledne návrat na hotel. Nocleh.

3. den

Snídaně. Návštěva městečka Camara de Lobos, městečko Winstona Churchilla. Cabo Girao - druhý nejvyšší útes do moře na světě. Sao Vicente - návštěva Vulkanické jeskyně s vulkanickým centrem. Vyhlídka s vodopádem Veo da Noive - Nevěstin závoj. Porto Moniz - přírodní koupaliště z vulkanických kamenů. Fakultativní oběd. Dle počasí možnost koupání lávovém koupališti. Návrat na hotel. Nocleh.

4. den

Snídaně. Celodenní výlet s pěší turistikou (náročnost střední). Levada Rabaçal 25 Fontes je jedna z nejkrásnějších levád na Madeiře. Levada vede přes zalesněné pásmo a naskytnou se vám překrásné výhledy. Je dlouhá 9 km a trvá cca 3,5 hodiny. Návrat na hotel. Nocleh.

5. den

Snídaně. Celodenní volno - možnost koupání v oceánu či navštívení botanických zahrad ve Funchalu. Nocleh.

6. den

Snídaně. Návštěva vesničky Camacha - manufaktura proutěného nábytku. Přejezd na druhý nejvyšší vrchol Madeiry - Pico do Areeiro (1818 m). Zastávka ve vnitrozemí v Ribeiro Frio – pstruží farma. Krátká procházka levádou - Levada Balcoes, která vyústí v srdci hor a poskytne panoramaticky výhled na hory. Možnost fakultativního obědu ve Faialu. Přejezd do městečka Santana, kde se nachází jedny z posledních typických madeirských domů ve tvaru písmene A. Zastávka na vyhlídce Ponta do Rosto – nejvýchodnější část Madeiry. Návrat na ubytování. Nocleh.

7. den

Snídaně. Výlet s pěší turistikou (náročnost lehká) - Mimózová leváda. Procházka mezi horami a údolím v oblasti Machico. Naleznete zde kontrast mezi přírodní vegetací a terasovitými políčky, na kterých farmáři pěstují zeleninu a ovoce. Uvidíte množství různých rostlin a stromů. Levada je dlouhá 12 km a trvá cca 4 hodiny. Odpoledne zastávka na koupání na písečné pláži v Machico. Návrat na hotel. Fakultativně Madeirský folklorní večer. Nocleh.

8. den

Snídaně. Odlet do ČR.

Recenze

9,5
7. srpen 2012 / kveta

nadherny

Jedna z krasnych dovolenych vrele doporucuji

Celá recenze >

Počasí

Funchal

22°C Skoro jasno

Madeira

22°C Skoro jasno

Ponta do Sol

22°C Skoro jasno

×