800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL AKTI DIMIS

Centrum letoviska Tigaki cca 600 m, hlavní město Kos cca 20 km, letiště cca 8 km.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Příjemný apartmánový dům se nachází přímo u písečné pláže v oblíbeném letovisku Tigaki. V blízkosti domu najdete restaurace, bary, obchody i půjčovny kol.

Ubytování

Pěkné moderní ubytování v dvoulůžkových studiích v patře (s možností jedné přistýlky). Pokoje jsou vybaveny koupelnou (sprcha + WC), kuchyňský koutem (lednička, vařič, základní nádobí), klimatizací za poplatek (cca 5 Euro/den/pokoj) a balkonem.

Vybavení

Hostům je k dispozici recepce, trezor (za poplatek), TV koutek, snack bar / restaurace, bazén s oddělenou dětskou částí (lehátka a slunečníky zdarma), wifi v lobby, internetový koutek za poplatek.

Stravování

Pobyt bez stravy. Lze využít nabídky místních taveren a restaurací. Velkou výhodou objektu je snack bar/restaurace se širokou nabídkou salátů, menu, pizzy a jiného občerstvení.

Pláž

Krásná bílá písečná pláž s jemným pískem je od domu oddělena pouze pobřežní komunikací. Pláž v Tigaki je 10 km dlouhá, patří mezi nejpopulárnější na ostrově, bývá oceňována Modrou vlajkou za čistotu moře a pláže. Dlouhý pás pláže s jemným pískem při pobřeží vytváří dlouhou mělčinu a je ideální pro děti. Lehátka a slunečníky a vodní sporty jsou za poplatek.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 600 m
vzdálenost od Letiště: 8 km

Počasí

Kos

23°C Skoro jasno

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL ILIOS
6,5

HOTEL ILIOS

Řecko, Kos, Tigaki

Cena od: 11 480 Kč

Pro skupinu: