800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ELBA COSTA BALLENA BEACH & THALASSO RESORT - golf

  • Hotel se nachází přímo u pláže
  • V těsné blízkosti se nachází golfové hřiště

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel Elba Costa Ballena je umístěn přímo na pláží nedaleko od historického města Cádiz.
Elba Costa Ballena se nachází na jedné z nejpopulárnějších pláží v Cádiz pro letní dovolenou, s krásnými písečnými dunami a mírným klima po celý rok, je ideální pro rodinnou dovolenou. Budete se překvapeni, jak architektura hotelu byla navržen tak, aby dokonale integrovala s okolím.
Elba Costa Ballena se také nachází v těsné blízkosti Costa Ballena Ocean Golf Clubü, který má 3 golfová hřiště. Pozoruhodné 27 + 9 jamkové golfové hřiště bylo navržen světově proslulým José María Olazábalem.

Ubytování

Hotel nabízí mnoho možností ubytování v různých typech pokojů. Standardní dvoulůžkový pokoj 30m² komfortní dvoulůžkové pokoje standardní velikosti pro 2 osoby, 3 dospělí nebo 2 dospělé a 1 dítě. Většinou mají otevřené nebo soukromé balkony 5,2m² s výhledem na golfové hřiště, na moře nebo do hotelové zahrady. Pokoje jsou vybaveny s telefonem a internetem, klimatizací, minibarem, TV, satelitními kanály, trezorem, plně vybavenou koupelnou s vysoušečem vlasů. Dvoulůžkový pokoj Standard s výhledem na golfové hřiště 30m² komfortní dvoulůžkové pokoje standardní velikosti pro 2 osoby nebo 2 dospělé osoby a 1 dítě. Tyto pokoje mají otevřené nebo soukromé balkony 5,2m² s výhledem na golfové hřiště. Pokoje jsou vybaveny s telefonem a internetem, klimatizací, minibarem, TV, satelitními kanály, trezorem, plně vybavenou koupelnou s vysoušečem vlasů.

Hřiště

Costa Ballena Ocean Golf Club
Hřiště samo o sobě má 27 mistrovských jamek a 9-ti jamkové hřiště par3. Hřiště je mírně zvlněné s některými jamkami přímo na pobřeží se strategicky umístěnými bunkery a jezery po celém hřišťi. Par 72 SSS 72 6063M ze žlutých odpališť a 5155M z červených odpališť

Sport a zábava

Bazén, welnness, fitness, golf, výlety po okolí - Cádiz, Sevilla ...

Příplatky

All inclusive - 770,- Kč/den
All inclusive plus - 1.250,- Kč

×