800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVyzkoušejte golf na Srí Lance

  • 8-denní poznávací zájezd

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Zahrajete si na 3 vynikajících hřištích, z nichž 2 zde postavili již britští kolonizátoři a patří tak k nejstarším v Asii!

Poloha

Den 1: Kandy (večeře)
Po přistání uvítání na letišti s anglicky hovořícím řidičem/průvodcem, následuje transfer do Kandy, druhého největšího města Srí Lanky, malebně umístěného v kopcích. Ubytování v Kandy. Prohlídka tohoto města chráněného UNESCO, kde navštívíte posvátný chrám uchovávající relikvii Buddhova zubu. Večeře a nocleh v Kandy.

Den 2: Kandy (snídaně, večeře)
Po snídani brzy ráno transfer na golfové hřiště Victoria Golf & Country Resort, cca 20 km od centra města, malebně rozprostřené u břehů vodní nádrže Victoria. Odpoledne návrat do hotelu, večeře a nocleh v Kandy.

Den 3: Nuwara Eliya (snídaně, večeře)
Po snídani transfer do horského letoviska Nuwara Eliya, které si velice oblíbili pro své příhodné klima britští kolonizátoři a proto si zde už v r. 1889 založili golfové hřiště. Během cesty obdařené úchvatnými výhledy návštěva čajové plantáže a továrny na zpracování čaje, jímž jsou z větší části zdejší kopce porostlé. Fotostop u vodopádů. Projížďka městem Nuwara Eliya, ubytování, večeře a nocleh v hotelu v Nuwara Eliya.

Den 4: Nuwara Eliya (snídaně, večeře)
Po snídani brzy ráno transfer na golfové hřiště Nuwara Eliya Golf Club rozložené přímo v centru města. Odpoledne zpět do hotelu, večeře a nocleh v hotelu v Nuwara Eliya.

Den 5: Colombo (snídaně, večeře)
Po snídani transfer zpět na pobřeží, do hlavního města Colombo. Ubytování u moře, prohlídka města. Večeře a nocleh v Colombo.

Den 6: Colombo (snídaně, večeře)
Po snídani transfer nedaleko centra města (JV) na golfové hřiště Royal Colombo Golf Club, které je druhým nejstarším hřištěm na světě mimo Velkou Británii (1879). Návrat do hotelu, večeře a nocleh v Colombo.

Den 7: Colombo (snídaně, večeře)
Po snídani budete mít ještě jednou možnost jet na golfové hřiště Royal Colombo Golf Club. Po návratu do hotelu večeře a nocleh v Colombo.

Den 8: Colombo (snídaně)
Po snídani volno, check out, transfer na letiště či možnost prodloužení pobytu u moře.

Stravování

polopenze

Ubytování

Kandy - Randholee Luxury Resort ****
Spa (vč. ayurvedy) resort se nachází na kopci, blízko Královské botanické zahrady v Peradeniya. Disponuje prostornými pokojemi s připojením k internetu formou Wifi (zdarma), bazénem a squashovým kurtem.
Oficiální web: http://www.randholeeresorts.com/

Nuwara Eliya - St. Andrew's ****
Koloniální rezidence v tudorovském stylu má ideální umístění v klidné lokaci, přesto blízko centra města, u golfového hřiště. Večer zde vyzkoušejte, jak se hraje na více než 100 let starém kukečníkovém stole.
Oficiální web: http://www.jetwinghotels.com/jetwingstandrews/

Colombo - Pegasus Reef ****
140 pokojů v hotelu umístěném u pobřeží, cca 10 km severně od centra Colomba, ve městě Wattala. K vybavení patří tenisové a squashové kurty, fitness i bazén.
Oficiální web: http://www.pegasusreefhotel.com/

Pokud budou výše uvedené hotely obsazené ve vámi požadovaných termínech, bude ubytování zajištěno v podobných hotelech stejné kategorie.

Počasí

Bentota

30°C Polojasno

Galle

29°C Dešťové přeháňky

Induruwa

21°C Polojasno

Koggala

28°C Převážně oblačno

Negombo

29°C Polojasno

Weligama

29°C Dešťové přeháňky

×