800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL KOH KHO KHAO RESORT

Hotel střední kategorie se nachází na malém ostrůvku Kho Khao v Andamanském moři, přibližně 15 km od letoviska Khaolak. Ostrov Kho Khao oplývá bělostnými privátními plážemi, bohatou tropickou vegetací, spatřit můžete exotické druhy ptáků, na ostrově se také objevují mořské želvy, které zde v období listopadu až února kladou svá vejce. Transfer z letiště na ostrově Phuket cca 1,5 hodiny do přístavu Nam Khem Village, následně cca 10 minut lodí.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel střední kategorie se nachází na malém ostrůvku Kho Khao v Andamanském moři přibližně 15 km od letoviska Khaolak. Ostrov Kho Khao oplývá bělostnými privátními plážemi, bohatou tropickou vegetací, spatřit můžete exotické druhy ptáků, na ostrově se také objevují mořské želvy, které zde v období listopadu až února kladou svá vejce. Transfer z letiště na ostrově Phuket cca 1,5 hodiny do přístavu Nam Khem Village, následně cca 10 minut lodí.

Vybavení

Resort v thajském stylu ukrytý mezi tropickou vegetací a kokosovými palmami má recepci, restauraci, bazén, masáže.

Pokoje

Příjemně zařízené pokoje v nízkopodlažních budovách mají klimatizaci, balkon, kávovar, vysoušeč vlasů, minibar, trezor, TV, koupelnu/WC.

Zábava

V hotelu je možno zakoupit různé výlety – trek na slonech, výlet na ostrůvky Similan s možností potápění a šnorchlování (přístupné od listopadu do dubna). Hotel pořádá občasné zábavné večery.

Stravování

Snídaně formou bufetu.

Náš názor

Příjemný hotel střední kategorie v exotickém prostředí malého ostrova. Ideální podmínky pro potápění a šnorchlování.

Pláž

Resort se nachází u privátní pláže s jemným světlým pískem.

Sportovní nabídka

Potápění, šnorchlování, plážový volejbal, možnost pronájmu kol.

Karty

EC/MC, VISA.

Web

http://www.kkkresort.com

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 15 km
Doba transferu z letiště: 1 h 40 min.
×