Vyberte zemi
21.06–20.08.2021

Jak prožili naši klienti plavby na výletních lodích

Plavby na lodi jsou oblíbeným zpestřením dovolené v Turecku. Můžete se plavit za poznáváním přírodních krás, za koupáním, za delfíny nebo želvami či jen tak pro zábavu. Podívejte se, co doporučují naši klienti:


LoďUžijte si vystoupení, tance a zpěv na pirátské lodi

"Výlet - plavba pirátskou lodí byl pro nás suchozemce super zážitek, prošli jsme se přístavem, nalodili na pirátskou loď a vypluli na moře, shlédli jsme vystoupení, do kterého nás účinkující zapojili, uprostřed cesty loď zakotvila a mohli jsme se vykoupat, pak jsme dostali oběd, zeleninu, slanečky a uzenou rybu, jahody, meloun a vypluli jsme na cestu zpět opět s menším programem, tanci a písněmi, výlet můžeme jen doporučit."

Autor: Jana Filová, věk 41 let, navštíveno 05/2011


Vyplujte za potápěnímPotápění

"Rozhodli jsme se, že vyzkoušíme potápění s bombami. Nasedli jsme na pirátskou loď a vydali se do laguny. Nejprve přišlo na řadu krátké školení a pak hup do vody. První ponor byl do 4 metrů a druhý do 10. Všude kolem nás plavaly různě barevné rybičky. Největším zážitkem však bylo spatřit želvu Karetu v jejím přirozeném prostředí. Byla to krása! Naobědvali jsme se a šli na druhý ponor. Při cestě na zpátek jsme na volném moři zahlédli delfína. Mohu všem jen doporučit!"

Autor: Daniela Svobodová, navštíveno 07/2009


Navštivte Želví pláž a prohlédněte siHroby ve skále hroby ve skále

"Plavba po řece Dalyan - nazvána je podle městečka Dalyan. Tato oblast patří k chráněné přírodní oblasti. Navštívili jsme zde pláž Iztuzu, která se také nazývá Želví pláž. Na této pláži klade vajíčka ohrožený druh želvy Karety obrovské. Želvy potřebují jemný písek. Když želvu vyrušíte při kladení, naklade vajíčka do moře. Na lodičce jsme také vyzkoušeli Ouzo a kraba. Při plavbě jsme také viděli vytesané hroby ve skále."

Autor: Edita Koudelová, navštíveno 11/2009


Plavte se za delfínyLoď na vodě

"Výlet - plavba lodí za delfíny byl pro nás super zážitek, nalodili jsme se na loď a vypluli na moře hledat delfíny, uprostřed cesty loď zakotvila a mohli jsme se vykoupat v nádherné hluboké tmavěmodré vodě, a i když jsme nakonec žádného delfína neviděli, byl to opravdu krásný výlet okolo pobřeží i dál na moře. Můžeme jen doporučit."

Autor: Martina E., navštíveno 06/2011


Udělejte si výlet lodí po ManavgatTurecko a poznávejte krásy okolí

"Je to velice krásný lodní výlet po řece plné krásných zákoutí. Plavili jsme se po řece a vedle nás bylo přes pláž moře. Navštívili jsme rybí farmu, pelikány, vykoupali jsme se na střídačku ve sladké vodě a vzápětí v Středozemním moři. Mezitím nám kuchař připravil na oběd čerstvé grilované ryby s velice chutnými přílohami. Navštívili jsme také Manavgatský vodopád a a velice malebné antické městečko Side, kde jsme měli individuální volno na prohlídku. Všem vřele doporučuji, byl to nezapomenutelný zážitek."

Autor: Veronika Návratová, věk 41 let, navštíveno 10/2008


Podívejte se na video z plavby kolem tureckých břehů

Autor videa: Martina Ers

Autor videa: Martina Ers


Nepřehlédněte