Vyberte zemi
13.05–12.07.2021

Zážitky našich klientů z výletů do pouště

Láká vás navštívit poušť, projít se písečnými dunami nebo je sjíždět na čtyřkolce či se projet na velbloudím hřbetě? Takové zážitky můžete získat na dovolené ve Spojených arabských emirátech, Ománu, Tunisku, Maroku, Egyptě i dalších exotických zemích. Podívejte se, jak se výlet do pouště líbil našim klientům v následujících destinacích:


Beduín Egypt
Beduín na velbloudovi Egypt

Egypt: výlet do pouště na velbloudovi

Také na dovolené v Egyptě si užijete zajímavého výletu do pouště na čtyřkolkách, projedete se na velbloudovi a navštívíte typické obydlí beduínských kmenů včetně ochutnání jejich tradičního jídla. Takový zážitek si budete pamatovat celý život!

Podívejte se, jaké zážitky z pouště si přivezli z dovolené v Egyptě naši klienti.


Poušť
Zapadající slunce na poušti

Spojené arabské emiráty: sjíždění písečných dun

Ve Spojených arabských emirátech se můžete vydat na výlet do pouště, při kterém budete sjíždět písečné duny v terénních vozech, navštívíte velbloudí farmu a beduínský kemp.

Podívejte se, jak prožili pouštní výlet ve Spojených arabských emirátech naši klienti.


Tunisko poušť
Tradiční beduínský dům Sahara

Tunisko: putování za krásami Sahary

Za krásami největší pouště světa můžete z Tuniska cestovat, ať už se vydáte na výlet na Saharu z tuniské pevniny nebo z Djerby. Čeká vás na něm poznávání berberských vesniček, projížďka na velbloudovi, plavba na solném jezeře, návštěva pouštních oáz, starověkých měst, pouštní pevnosti tzv. Ksar i vyjížďka džípem do pohoří Atlas a mnoho dalšího.

Podívejte se, jak si výlet za krásami Sahary užili naši klienti.


Pojeďte s námi na exotickou dovolenou!

Prohlédněte si naši nabídku zájezdů do exotiky.