Vyberte zemi
13.05–12.07.2021

Vodní show s delfíny, lachtany a kosatkami

Představení delfínů, lachtanů i kosatek na nejrůznějších vodních show je obecně považováno za jeden z nejpěknějších zážitků na dovolené. Naši klienti s námi sdílejí videa, vyprávění i fotografie z vystoupení těchto šikovných zvířat. Prohlédněte si jejich kousky a nechte si jimi vykouzlit úsměv na tváři stejně jako my!


Zážitky z delfíní show

Delfíní show probíhají ve vodním parku Marineland v Antibes ve Francii, dále je můžete vidět na svojí dovolené v turecké Alanyi, egyptském Sharm El Sheikhu nebo na španělské Costa Bravě na Mallorce.

Představení delfínů ve francouzském Marinelandu v Antibes

"...Poznali jsme naprosto úžasný mořský svět, kde fascinují nejen kosatky, odpoutat jsme se nemohli ani od delfínů..."

Autor: Jakub Svoboda, navštíveno 08/2011

 

 

Autor videa: Miloslava Svobodová

Představení delfínů ve španělském Marinelandu na Mallorce

"Na Mallorce jsme navštívili Marineland, kde jsme viděli vystoupené delfínů a lachtanů, což byl super zážitek, hlavně lachtani, ti byli naprosto úžasní, všem co navštíví Mallorku tento výlet doporučuji."

Autor: Libuše Skřítecká, navštíveno 09/2010

 

 

Autor videa: Dana Valešová

Vystoupení delfínů v turecké Alanyi

"Delfinárium v Turecku v Alanyi určitě doporučuji, stojí to za to."

Autor: Martina E., navštíveno 06/2011

"Lepší věc jsme nezažili... úžasné představení delfínů a lachtanů. Dokonce jsme si s delfíny i zatančili :O) Byla možnost i focení a plavání s delfíny (cca 60 E) Všem doporučuji!!!"

Autor: Daniela Svobodová, navštíveno 06/2010

"V době dovolené na turecké riviéře jsme v blízkosti Konakli navštívili nedaleké delfinárium s delfíní a lachtaní šou. Mohu říci, že mám nezapomenutelné zážitky, jak inteligentní a krásná zvířata delfíni bezpochyby jsou."

Autor: Miloš Koprolín, navštíveno 08/2009

Delfíni Turecku
Delfíní show v Turecku

Vystoupení delfínů v Sharm El Sheikh

"Nikdy v životě jsem na delfíní show nebyl, takže očekávání bylo veliké a už teď musím konstatovat, že předčila mé očekávání. 
Z hotelu nás odvezl autobus do staré části Sharmu k delfináriu. Slunce pálilo jako o život, takže jsme seděli v klimatizovaném autobuse do doby, než nás začali pouštět do areálu delfinária. Usadili jsme se na lavice spartánského stylu a po chvilce čekání začalo vystoupení, nejprve nám představili hlavní aktéry vystoupení, dva delfíny, které nechali vyskočit z vody na břeh bazénu. 
Delfíni předváděli různé kousky, skoky, tanečky apod. Pěkné a efektní bylo malování obrázku delfínem, jeho trenér mu dával do tlamy štětce namočené v různých barvách a delfín nakreslil sebe v bazénu. Ať už skutečně maloval delfín a nebo spíš jen držel štětec v tlamě a jeho trenér odvedl hlavní díl práce tím, že zručně pohyboval papírem, není podstatné, protože to bylo tak či tak pěkné. 
Potvrdilo se mi jen tvrzení, že delfíni jsou velice inteligentní tvorové, kteří dokáží neuvěřitelné kousky, vystoupení bylo velice krásné, až dojemné. Nelze dokonale popsat vše co bylo k vidění, proto přikládám soubor fotografií a všem, kteří se do Sharm el Sheikhu chystají, mohu tento výlet vřele doporučit. Již si přesně nepamatuji cenu tohoto výletu, myslím, že to bylo okolo 15dolarů za osobu i s dopravou, každopádně vím, že jsem si po vystoupení říkal, že i dvojnásobek bych považoval za přijatelnou cenu."

Autor: Bittner Karel, věk 35 let, navštíveno 08/2011

Delfíní kousek
Delfíní show v Egyptě

Zážitky z lachtaní show

Představení lachtanů ve francouzském Marinelandu v Antibes

Autor videa: Miloslava Svobodová

Autor videa: Miloslava Svobodová

Autor videa: Miloslava Svobodová

Představení lachtanů můžete vidět také na řeckém Korfu.


Zážitky z show kosatek

Představení kosatek ve francouzském Marinelandu v Antibes

"Chtěla by jsem poděkovat za nádhernou dovolenou na Francouzské rivéře, od mala jsem túžila spatřit kosatky, když jsem je viděla, nevěděla jsem, jestli mám jásat nebo brečet dojetím. Tohle úchvatné zvíře bych chtěla ještě spatřit. Dovolená krásná, jen je to hrozne málo na 3dni, je škoda, že tenhle zájezd neděláte alespon na plných 5 dnů, každý by rád připlatil. Děkuji i delegátce, vše bylo supúr, jo kosatka mi utopila nový foták, ale neva, zážitky zústanou. Katarína"

Autor: Katarína Malíková, navštíveno 08/2012

Autor videa: Miloslava Svobodová


Pojeďte s námi na vodní show

Líbily se vám zážitky našich klientů z vodních show? Pojeďte s námi do vodního parku Marineland ve Francii! Zažijete zde jedinečné show kosatek, lachtanů i delfínů, budete se moci koupat v jejich blízkosti, projdete se pavilonem tučňáků, ledních medvědů nebo dokonce žraločím tunelem.

Nebo si vyberte z naší nabídky zájezdů do zábavních parků, kde se rozhodně nebudete nudit!