Vyberte zemi
21.04–20.06.2021

Zážitky ze zábavních parků

Dovolená v zábavních parcích je plná legrace, adrenalinu a úžasné atmosféry. Podívejte se, jaké zážitky si přivezli ze zábavních parků naši klienti, a které zábavní parky doporučují navštívit:

Navštivte zábavní park Port Aventura ve Španělsku

"Projít celý park a každou atrakci za jeden den je nemožné, proto si můžete zakoupit 2denní vstupenku. Od těch nejjednodušších až po nejtěžší, označené černou barvou. Hned na startu je atrakce zvaná z 0 na 100. Vypadá jako jednoduchá horská dráha, skoro všichni jsme se na ni nadšeně vydali. Jaké bylo naše překvapení, když jsme byli v první zatáčce. Některé to odradilo natolik, že na další kolotoč už nešli. Mezi další černé atrakce je zařazen také čínský drak, kdy jedete asi 8x hlavou dolů, sice v menší rychlosti nez u atrakce z 0 na 100, ale i tak dá zabrat. Na volný pád jsem už nedošla, dívat se dolů z výšky 100 metrů není můj sen. Každopádně tento park doporučuji, vedle něj je také vodní park, takže o zábavu máte na dlouho postaráno."

Autor: Kateřina Kratochvílová, navštíveno 09/2010

Autor videa: Jiří Hrdina

Vydejte se do Marinelandu ve francouzském Antibes

"Až doposud jsme nepatřili k velkým milovníkům zábavních parků. Možná to bylo proto, že naše zkušenosti z návštěv podobných atrakcí nebyly ničím zvláštní. Náš pohled ale zcela změnil Marineland na Francouzské riviéře. Poznali jsme naprosto úžasný mořský svět, kde fascinují nejen kosatky, odpoutat jsme se nemohli ani od delfínů, lachtanů či neuvěřitelného Muzea námořnictva. Když jsme si chtěli zaplavat a vyřádit se na tobogánech byl po ruce vodní svět Aquasplash. Parky volně procházíte, vše v rámci vstupného, žádné další poplatky. Bazény se zvířaty jsou přístupné i mimo představení, můžete tam trávit pozorováním celé hodiny. Nepopsatelnou atmosféru pak měly večerní show, a my měli to štěstí, že jsme viděli první večerní vystoupení mláděte kosatky Wiki narozeného letos v březnu. Naše počáteční rozpaky, zda absolvovat tak dlouhou cestu kvůli „pár dnům v nějakém parku“ zcela rozptýlilo nadšení našich dětí i nás, co vše jsme stihli poznat. Bez váhání bychom se sem vydali znovu. Marineland nám připravil zážitky na celý život a my už přemýšlíme, který další úžasný zábavní park v Evropě objevíme."

Autor: Jakub Svoboda, navštíveno 08/2011

Marineland
Marineland na Francouzské riviéře

 

Podívejte se také na zážitky našich klientů z vodních show dalších zábavních parků.

Pojeďte s námi do zábavních parků

Máte rádi dobrodružství, zábavu a pohádkovou atmosféru? Pak jste vhodnými kandidáty na dovolenou v zábavních parcích. Vyberte si z naší nabídky zájezdů do zábavních parků ve Francii, Itálii či Německu a můžete se začít těšit na nezapomenutelnou dovolenou plnou adrenalinu a krásných zážitků.