800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyFALKENSTEINER GRAND SPA HOTEL MARIÁNSKÉ LÁZNĚ

Hotel obklopený kouzelným, historickým centrem Mariánských Lázní.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Klidná. Lázeňské centrum cca 500 m. Možnosti nakupování v bezprostřední blízkosti.

Ubytování

Komfortně zařízené pokoje se sat. TV, telefonem, trezorem, minibarem, vanou/sprchou, WC, fénem. Dvoulůžkové pokoje Standart (A2A). Jednolůžkové pokoje (A1A) 22 m2, dvoulůžkové pokoje obsazené 1 osobou. Prostorné dvoulůžkové pokoje Superior (A2B): 24 m2. Dvoulůžkové pokoje Superior (A2C): cca 24 m2, s balkónem nebo terasou (A2C). Dvoulůžkové pokoje Deluxe (A2D): 35 m2.

Vybavení

Komfortní hotel (164 pokojů) spojuje bohatou minulost s nestrojenou elegancí a skládá se ze čtyř vzájemně propojených budov (Pelnář, Lázeňský palác, Oranžérie, Villa Ferdinand). Hlavní budova „Pelnář” (postavena v roce 1875) s mramorovými sloupy a štukovými stropy nabízí přijímací halu, lobby bar, restauraci, knihovnu a terasu na opalování. Zahrada s loukou na opalování. Kadeřnictví. Výtah.

Stravování

Volitelně snídaně nebo plná penze. Bohatá snídaně formou bufetu s dietním koutkem, v neděli snídaně "pro spáče" do 11 h. U plné penze: lehké polední občerstvení s polévkou, salátem, teplým pokrmem a čerstvým ovocem. Večer tématický bufet (2x týdně) a výběr z menu se saláty, předkrmy a dezerty formou bufetu. V sobotu slavnostní gala menu o 6 chodech. Na přání dietní strava.

Sport a zábava

PRO AKTIVNÍ: kardio zóna, tělocvična. Gymnastika páteře, aqua jogging, jóga, nordic walking. Za poplatek: vodní gymnastika, půjčovna holí pro nordic walking. Golf (5 hřišť v okolí cca 50 km).
Zábava: týdenní aktivity (bingo, přednáška o Mariánských Lázních atd.), hudební večery. Za poplatek: výlety do Plzně, klášteru Teplá, Chebu, zámku Kynžvart atd.

Wellness

Komplex Aquapura SPA o rozloze 2 500 m2 s vyhřívaným vnitřním a venkovním bazénem, vnitřním aktivním a slaným bazénem, léčebným bazénem. Finská sauna (90° C), biosauna (50° C), parní lázeň (45° C), infračervená kabina, terasa na opalování. Za poplatek: bar a solárium. Velkoryse řešené kosmetické a lázeňské oddělení. Kosmetické oddělení (klasické kosmetické procedury). Lázeňské oddělení s lékařskou péčí (klasické masáže, podvodní masáž, minerální koupel, rašelinná lázeň, suchá uhličitá koupel, fango zábaly, plynové injekce, kyslíková/inhalační terapie, elektroléčba, magnetoterapie atd). Otevírací doba bazénů: denně 7 h-21 h. Kosmetické/lázeňské oddělení: denně 8 h-18 h, lékařem nařízené procedury: po-pá 7 h-15.30 h. Používané produkty: Babor.

Lázeňské balíčky:
Relax Weekend 2 noci denně
• 1x masáž hlavy (cca 20 min), 1x minerální koupel „Alexandra” (cca 20 min)
• 1x perličková koupel s éterickými oleji (cca 20 min)
• 1x celotělová aromatická masáž (cca 50 min)

Císařský den Falkensteiner 2 noci denně
• 1x Babor obličejová kúra s kolagenem (peeling, hloubkové čištění, korektura obočí, ampule, masáž, maska, cca 55 min)
• 1x Aquapura celotělový peeling (cca 25 min)
• 1x celotělová aromatická masáž (cca 50 min)

Wellness balíčky:
Rezervujte si jednotlivé wellness/beauty procedury nebo si sestavte svůj zcela speciální balíček.
• 1x klasická celotělová masáž 50 min
• 1x ShiTao obličejová a tělová procedura - masáž horkými kameny a oleji 90 min
• 1x částečný tělový přírodní rašelinový zábal 20 min

Lze rezervovat denně.

Ke všem balíčkům si lze přiobjednat další proceduru. Při přiobjednání 2 dalších služeb je nutné pobyt prodloužit o jednu noc.

Info

Parkování: garáž cca 240 Kč/den. Příjezd vlakem: nejbližší nádraží Mariánské Lázně (cca 1,8 km). Domácí zvíře: cca 500 Kč/den (pouze na vyžádání). Příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc.
Služby v ceně: relaxační košík se županem a osuškami do sauny.

Náš názor

Obklopený kouzelným, historickým centrem Mariánských Lázní.

Upozornění

Pozor! K dispozici pouze text a fotomateriál k nabídce roku 2011, tyto podklady budou průběžně aktualizovány. Prosím zohledněte to při výběru své dovolené a vezměte na vědomí, že na základě tohoto neaktualizovaného textu nemohou být akceptovány jakékoliv nároky na uplatnění případných nesrovnalostí s realitou.

Počasí

Karlovarský kraj

10°C Polojasno

×