800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MOBILNÍ DOMKY PARK

  • Pláž se nachází 400 m od mobilních domků
  • Vzdálenost od centra je 1,5 km

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Kemp Park v Umagu patří mezi největší istrijské kempy . Je obklopen bujnou vegetací, má upravené pláže a nabízí ideální vyžití pro celou rodinu. Součástí kempu je i botanicko-ekologický park s původní florou.

Ubytování

Nabízíme zde ubytování v kompletně vybavených mobilních chatách pro 4-6 osob - mobil homa má 2 ložnice, obývací místnost s rozkládacím gaučem, plně vybavenou kuchyňku s velkou lednicí, sociální zařízení, klimatizaci, terasu. Mobil home typ Superior je větší, má dvě koupelny a společný bazén s dalšími 6-8 mobilními chatkami (bazén je o velikosti 24 m2).

Vybavení

Kemp má 2 venkovní bazény (bazén pro dospělé a bazén s pirátskou lodí pro děti), dále se zde nachází dětské hřiště, taneční terasa, supermarket, obchody, ambulance.

Stravování

Vlastní.

Pláž

Pláže jsou převážně přírodní s betonovými platy.

Sport a zábava

Ke sportovnímu vyžití slouží hřiště na plážový volejbal, hřiště na míčové hry, v blízkosti jsou cyklostezky, tenisové kurty, půjčovna jízdních kol, možnost vodních sportů, potapěčské centrum. Klientům je k dispozici několik restaurací, barů, pizzerie. Středisko organizuje animaci pro děti i dospělé: sportovní program - aerobik, aquaerobik, zumba, pilates, jóga; dále večerní zábavu (živá hudba, tematické večery apod.), pro děti jsou zde různé kluby podle věku (již od 8 měsíců až do 17 let), fungují v termínech cca od poloviny června do konce srpna.

Možnosti ubytování

Počasí

Istrie

19°C Jasno

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL POLYNESIA - GRUPA ZUMBA

HOTEL POLYNESIA - GRUPA ZUMBA

Chorvatsko, Istrie, Umag

Cena od: 7 750 Kč

Pro skupinu: