CK Blue Sky Travel

Dovolená na míru od CK Blue Sky Travel

Nabídka cestovní kanceláře Blue Sky Travel zahrnuje především exotické destinace. Tyto zájezdy jsou však jen ukázkou toho, co klienti mohou od Blue Sky Travel požadovat. Cestovní kancelář je schopna svým klientům vyplnit individuální přání a představy jak ohledně destinací, tak i pečlivě vybraných ubytovacích zařízení, služeb a termínů.

S Blue Sky Travel se podíváte např. do těchto zemí:

 

 

V čem je CK Blue Sky Travel výjimečná?

Většina nabízených hotelů od cestovní kanceláře Blue Sky Travel je pečlivě vybírána jejím zástupcem přímo na místě, který vám danou ubytovací kapacitu popíše dle vlastních zkušeností, nikoliv dle dodaných podkladů. Cestovní kancelář Blue Sky Travel navíc svoje poznávací okruhy neruší v případě malého počtu přihlášených účastníků, ale pořádá je třeba i ve dvou lidech, a to mnohdy za lepší ceny než ve skupinách. Blue Sky Travel vám vyhoví v požadavcích na termín odletu i kvalitu hotelů a dalších služeb.

Vyberte si z nabídky zájezdů CK Blue Sky Travel!

Blue Sky Travel s.r.o. je provozovatelem cestovní kanceláře zaměřené na pobytové a poznávací zahraniční zájezdy, dovolenou v exotice i služební cesty. Prioritou Blue Sky Travel je kvalitní dovolená pro každého klienta.
CK Blue Sky Travel byla založena roku 1999 a od té doby získala mnoho cenných zkušeností v cestovním ruchu. Motem cestovní kanceláře je "dovolená na míru", díky čemuž je Blue Sky Travel schopna splnit svým klientům všechna individuální přání a představy o dovolené.
Podívejte se také na další cestovní kanceláře, které zastupujeme!