CK Kovotour Plus

Kovotor Plus: kvalitní služby a zkušení delegáti

Cestovní kancelář Kovotour Plus klade důraz na kvalitu a rozsah nabízených služeb i bezpečí klientů. O její zákazníky se v průběhu letní sezony v destinacích stará s maximální péčí více než 1 200 zkušených průvodců či delegátů.

Nabídka CK Kovotour Plus

CK Kovotour Plus organizuje klasické zájezdy do oblíbených dovolenkových destinací vhodné pro všechny klienty, dále zájezdy do klubových hotelů pro rodiny s dětmi, dovolenou s muzikou a dotované pobyty pro věkovou skupinu 50+. Kovotour Plus nabízí zájezdy do Evropy s vlastní, autobusovou nebo leteckou dopravou.

Klubové hotely pro rodiny s dětmi

Kovotour Plus organizuje pro rodiny s dětmi zájezdy do klubových hotelů s dětským klubem Plusíčko. Cílem klubu je zpestřit rodinám s dětmi dovolenou a postarat se jim o zábavu, aktivní pohybový či relaxační program i o denní a večerní animační program pod vedením zkušených animátorů a profesionálních trenérů.

Dovolená s muzikou

Pro klienty, kteří mají rádi zpěv a tanec, pořádá CK Kovotour Plus dotované pobyty pod názvem "Dovolená s muzikou", na kterých na vás čekají hudební večery a další zážitky.

Dotované pobyty 50+

Také pro klienty ve věkové kategorii 50 a více let má CK Kovotour Plus speciální nabídku - cenově zvýhodněné pobyty pro danou věkovou kategorii, kdy obchodní partner a cestovní kancelář ve spolupráci s národní centrálou rozvoje cestovního ruchu příslušného státu nesou část nákladů na tento pobyt.

S Kovotourem za odpočinkem a zdravím

Kromě klasických dovolených zajišťuje CK Kovotour Plus také ozdravné a léčebné pobyty v České republice a v zahraničí a projekt pro VZP pod názvem Mořský koník.

Výhody dovolené od CK Kovotour Plus

Cestovní kancelář Kovotour Plus přináší svým klientům mimořádně výhodnou akci "K zájezdům 10 000 Kč", díky níž získáte na každou Smlouvu o zájezdu jedinečný bonus ve výši 10 000 Kč. Mezi další zajímavé výhody CK Kovotour Plus patří možnost cestování dětí zdarma, first minute či last minute slevy, slevy pro stálé klienty apod.

Vyberte si z nabídky zájezdů od CK Kovotour Plus!

Podívejte se také na další cestovní kanceláře, které zastupujeme!

KOVOTOUR PLUS s.r.o. je cestovní kancelář, která působí na českém trhu cestovního ruchu již od roku 1994.

CK Kovotour Plus se zaměřuje na realizaci zájezdů za přijatelnou cenu do tradičních dovolenkových destinací jako je Černá Hora, Chorvatsko, AlbánieBulharsko, TureckoItálie, Kypr, Malta a Řecko.