Vyberte zemi
13.06–12.08.2021

Naši klienti radí: co vidět a zažít na Rhodosu

Řeckému Rhodosu se přezdívá ostrov boha Slunce. Aby ne, prosluněná dovolená bez mráčků je zde zaručena až do října. Přidejte k tomu nádherné pláže, pravou řeckou atmosféru a výtečnou kuchyni a máte jedinečné místo, kde strávit letní pobyt. Aby vaše dovolená na tomto překrásném ostrově byla plná zážitků, inspirujte se zkušenostmi našich klientů, kteří již Rhodos navštívili.


Údolí motýlů
Údolí motýlů

Nechte se obletovat motýly v Butterflies Valley

"Doporučuji navštívit turistickou atrakci Údolí motýlů. Nečekejte na cestě nějakou zábavnou atrakci, je to čistě procházka údolím, které je obsypané motýly. Pokud se nebudete moc hýbat, tak si na vás budou i sedat."

Autor: Veronika Vodseďálková, navštíveno 09/2011


Tsambika
    Výhled na ostrov

Pozorujte východ slunce z vrcholu Tsambika

"Velice doporučuji počkat si na východ slunce na hoře Tsambika. Vidíte, jak nad hladinou širého moře vystupuje slunce na oblohu. Je to nádhera!

Podle pověstí tam chodily dívky a ženy, které nemohly otěhotnět, pomodlit se do malé kapličky. Opravdu ten výhled stojí za to."

Autor: Veronika Vodseďálková, navštíveno 09/2011


Rhodos hl.m.
Rhodos

Navštivte hlavní město ostrova

"Vřele doporučuji se podívat do hlavního města Rhodos. Nejen do krásného přístavu, pevnosti, ale dá se tam i koupat. Moře je neuvěřitelně křišťálové a jsou tam i velké vlny pro gurmány."

Autor: Veronika Vodseďálková, navštíveno 09/2011

"Doporučuji se podívat do hlavního města. Není nutné si platit 'drahý' zájezd přes CK. Dá se dojet i autobusem cca 10 min. a program si zvolit sám. Město se dá za 1 den projít a i se vykoupat na místní pláži - příjemné osvěžení ve vedrech."

Autor: Dana Bébrová, navštíveno 09/2010


Objeďte celý Rhodos

Lindos
Lindos

"Ostrov Rhodos lze autem zvládnout za jeden den, ale lepší je si to v klidu užít a rozdělit. Auto jsme měli půjčené na dva dny. První den jsme jeli na sever, druhý den na jih. Navštivte jejich taverny s výborným frapé, míchanými nealko i alko nápoji, proslulou pláž Antonyho Quina vedle pláže Ladiko, krásný Lindos, hlavní město Rhodos a jeho nádherný přístav."

Autor: Petr Kolder, navštíveno 09/2009

"Koupili jsme si výlet od cestovky kolem ostrova Rhodos. Navštívili jsme nádherné městečko Lindos s památkami, překrásné místo s vyhlídkou na vrchu s klášterem Monolitos, vesničku Siana s tamními produkty a krásné Údolí motýlů. Průvodkyně ve slovenštině byla perfektní i s historickým a zvyklostním výkladem. Vše stojí za to, neváhejte, a při návštěvě ostrova Rhodos navštivte tato místa."

Autor: Jiří Borkovec, věk 55 let, navštíveno 07/2014


Objevte starobylý Lindos na oslím hřbetu

Osel
Vyjížďka k Lindosu na oslíkovi

"Při výletu do Lindosu jsme využili možnost si najmout oslíky pro výstup na akropoli nad městem. Můžu to doporučit všem, kteří chtějí mít z dovolené trochu jiné zážitky, než jen ležet u vody."

Autor: Zdeněk Hubáček, navštíveno 09/2012

"Lindos je nejkrásnější město, které jsem kdy viděla. Chrám bohyně na kopci, ze kterého je vidět na moře, zátoky s průzračnou vodou, je jako sen, ze kterého se nechcete probudit!"

Autor: Veronika Vodseďálková, navštíveno 09/2011


Pojeďte s námi na Rhodos!

Vyberte si z nabídky našich výhodných zájezdů na Rhodos.

Nepřehlédněte