Vyberte zemi
13.05–12.07.2021

Naši klienti radí: kam vyrazit za nakupováním?

Rádi si z dovolené přivezete zajímavé suvenýry? Přečtěte si zkušenosti našich klientů z jejich nákupů v zahraničí. Dozvíte se, kde nakupovat, jak smlouvat, co si odkud dovézt. Klienti nejvíce doporučují nákupy v následujících zemích a destinacích:


Maroko trhy
Výrobky z kovu na trhu v Marrákeši

Maroko: trhy s vůní orientu

Na dovolené v Maroku vás všude bude provázet vůně orientu. Na trzích zde seženete voňavé koření, čaje, sladkosti z ořechů, medu a cukru, kovové čajové nádobí, tradiční marocké oděvy, kvalitní kožené výrobky, které se vyrábějí přímo v Maroku a mnoho dalšího. Asi nejlepšími trhy z celého Maroka se pyšní města Marrákeš a Fez.

Podívejte se, jaké zážitky si z nakupování v Maroku dovezli naši klienti.


Plovoucí trh Thajsko
Plovoucí trh Thajsko

Bangkok: tradiční plovoucí trhy

Nakupujte typické thajské suvenýry na slavné Khao San Road nebo se zúčastněte plovoucích trhů. Plovoucí trhy patří k tradičním nákupním místům v jihovýchodní Asii. Dnes už na některých z nich nakupuje více turistů než místních lidí, jelikož jsou opravdovým zážitkem. Seženete zde čerstvé tropické ovoce, zeleninu i teplé místní speciality, které se připravují přímo na lodi. V Bangkoku a jeho okolí můžete navštívit např. plovoucí trhy Damnoen Saduak, Tha Kha nebo Taling Chan.

Podívejte se, jaké zážitky z nákupů v Thajsku a plovoucích trhů mají naši klienti.


Thajsko trhy Koh Samui
Trhy Ko Samui, Autor snímku: A. Dadáková

Ko Samui: stánky s thajskými suvenýry

Na thajském ostrově Ko Samui je mnoho stánků, u kterých turisté nakupují výhodné suvenýry a dokonce i padělky značkového oblečení. Jde o oblíbený způsob obživy místních lidí.

Thajci jsou obecně velmi dobří a milí obchodníci, kteří jsou ochotní slevit z ceny. Turisté zde rádi a hojně nakupují. Vyzkoušejte to na své dovolené v Thajsku také.

Podívejte se, jaké zážitky si z nakupování na ostrově Ko Samui přivezli naši klienti.


Keramika
Turecká keramika - Grand Bazaar Istanbul

Turecko: bazary s kvalitními výrobky

Turecko je ráj pro milovníky nakupování.

Na zdejších krytých bazarech nebo pravidelných trzích seženete krásné ručně tkané koberce, nádhernou keramiku, různé měděné výrobky, kožené doplňky, voňavé koření, vodní dýmky, tabák, šperky a mnoho dalšího. Navíc za skvělé ceny. Na tureckých trzích je běžné smlouvat, takže se nebojte říct si o slevu.

Podívejte se, jak si užili nákupy na dovolené v Turecku naši klienti.


Pojeďte s námi na dovolenou za nákupy!

Podívejte se na průměrné ceny v zahraničí a nechte se inspirovat, kam vyrazit za nejlevnějšími nákupy v Evropě i USA.