Vyberte zemi
18.05–17.07.2021

Naši klienti sdílejí své zážitky z potápění a šnorchlování

Podmořský svět skrývá neuvěřitelná bohatství. Láká vás potápět se či šnorchlovat mezi rybami, mořskými živočichy a pozorovat krásu korálových útesů? Vyrazte na dovolenou do Egypta, na Maledivy nebo na Kubu. Podívejte se, jaké zážitky prožili na dovolené při potápění či šnorchlování naši klienti a získejte tipy na nejlepší místa k pozorování podmořského života.


Potápění Egypt

Egypt: ráj potápěčů

Egypt je vyhlášeným rájem pro potápění a šnorchlování. V Egyptě doporučujeme potápění v provincii Guanacaste, která je známá bohatstvím podmořského světa a možností pozorování ryb, želv, žraloků i manty obrovské. Zajímavým zážitkem je také výlet "ponorkou", při kterém lze pozorovat krásy Rudého moře v hloubce 4 metrů pod vodou. 

Podívejte se, jaké zážitky si z potápění v Egyptě přivezli naši klienti.


Katamarán Kuba

Kuba: plavby za šnorchlováním

Také na Kubě je potápění a šnorchlování oblíbenou činností během dovolené. Skvělého šnorchlování a pozorování korálů si užijete při výletu na katamaránu k romantickému ostrovu Cayo Blanco. Pokud radši zůstanete na suchu, využijte alespoň možnosti pozorování rozmanitého podmořského světa při plavbě lodí s proskleným dnem.

Takto prožili výlet na katamaránu se šnorchlováním naši klienti.


Podmořský svět

Maledivy: bohatý podmořský svět

Průzračné moře na Maledivách zajišťuje perfektní podmínky pro potápění, šnorchlování a poznávání bohatého podmořského světa.

Doporučujeme vám kurz potápění, po němž budete moci prozkoumat zdejší fascinující korálový útes nebo alespoň výlet lodí za šnorchlováním. Pokud vás láká podmořský svět, ale nechcete se namočit, jistě vás potěší plavba lodí s proskleným dnem.

Co řekla o mořském světě na Maledivách naše klientka Lenka:

„Nic krásnějšího jsem ještě nepoznala. Maledivy to je bomba. Když jdete do moře tak kolem vás jsou žraloci, murény, rejnoci, mušle, rybičky se vás dotýkají atd. a to je fakt podivaná. Moře azůrové, teplota v únoru přes den 45 v noci 29 a moře 29 to nemá chybu.“

Autor: Lenka TR, věk 45 let, navštíveno 02/2009


Pojeďte s námi na exotickou dovolenou!

Prohlédněte si naši nabídku zájezdů do exotiky.